Re: цензії
- 20.11.2024|Михайло ЖайворонСлова, яких вимагав світ
- 19.11.2024|Тетяна Дігай, ТернопільПоети завжди матимуть багато роботи
- 19.11.2024|Олександра Малаш, кандидатка філологічних наук, письменниця, перекладачка, книжкова оглядачкаЧасом те, що неправильно — найкращий вибір
- 18.11.2024|Віктор ВербичПодзвін у сьогодення: художній екскурс у чотирнадцяте століття
- 17.11.2024|Василь Пазинич, фізик-математик, член НСПУ, м. СумиДіалоги про історію України, написану в драматичних поемах, к нотатках на полях
- 14.11.2024|Ігор Бондар-ТерещенкоРозворушімо вулик
- 11.11.2024|Володимир Гладишев, професор, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти«Але ми є! І Україні бути!»
- 11.11.2024|Ігор Фарина, член НСПУПобачило серце сучасніть через минуле
- 10.11.2024|Віктор ВербичСвіт, зітканий з непроминального світла
- 10.11.2024|Євгенія ЮрченкоІ дивитися в приціл сльози планета
Видавничі новинки
- Корупція та реформи. Уроки економічної історії АмерикиКниги | Буквоїд
- У "НІКА-Центр" виходять книги Ісама Расіма "Африканський танець" та Карама Сабера "Святиня"Проза | Буквоїд
- Ігор Павлюк. "Бут. Історія України у драматичних поемах"Поезія | Буквоїд
- У Чернівцях видали новий роман Галини ПетросанякПроза | Буквоїд
- Станіслав Ігнацій Віткевич. «Ненаситність»Проза | Буквоїд
- Чеслав Маркевич. «Тропи»Поезія | Буквоїд
- Легенда про ВільнихКниги | Буквоїд
- Нотатник Вероніки Чекалюк. «Смачна комунікація: гостинність – це творчість»Книги | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Небо, ромашки і ти»Поезія | Буквоїд
- Володимир Жупанюк. «З подорожнього етюдника»Книги | Буквоїд
Літературний дайджест
7 книжок про п`янкі напої
Що таке алкоголь? Ні, це не просто речовина. Це історія і культура. Історія виробництва, брендів і відомих поціновувачів. Культура країн, регіонів, культура споживання, з рештою. Алкоголь не тільки приємно смакувати, а й цікаво досліджувати!
Вино і філософія. Симпозіум думки і келиха
Видавництво Темпора
"In vino veritas" (Істина у вині) — латинський вислів, який ми добре знаємо. Кажуть, щоправда, що це лише одна з версій прислів´я. Існуть версії не менш влучні, але (зрозуміло чому) менш популярні: "Істина у вині, здоров´я у воді" або "Істина у вині не раз тонула". Про все це можна вести довгі і цікаві філософські бесіди. Ця книга дає нам панораму думок та ідей філософів, мистецтвознавців, виноробів-практиків, які розглядають вино як естетичну категорію та предмет філософських досліджень. Безліч цікавих фактів про зв"язок мистецтва, вина і філософії у культурі різних народів.
Дух сп´яніння. Історія звичаїв уживання алкогольних напоїв
Арі Турунен, "Ніка-Центр", "Видавництво Анетти Антоненко"
Розслабитися чи збадьоритися? У великій компанії чи на трьох? Коктейль, міцний алкоголь чи вино? Червоне чи біле? А кожним нашим вибором стоїть давня, як світ, культура вживання алкоголю, і було б гарно дізнатися про це до того, як підняти такий вже звичний келишок? Ми ж бо не забуваємо і про інтелектуальну складову фізичної насолоди. Адже алкоголь надихає не тільки на всілякі пустощі, але на творчість: літературу і мистецтво. Недаремно в багатьох релігіях і міфах він був божественним першоелементом.
Схиблені на вині. Мандрівка у вишуканий світ сомельє
Б´янка Боскер, "Наш Формат"
Сомельє? Та вони ж схиблені на вині! Мало кому спало б на думку настільки зануритись у вивчення найтонших нюансів рідкісних вин — нам радше хотілося б навчитися відрізняти погані, хороші й неперевершені вина, і цінувати їх смак, історію виготовлення та легенду виникнення. Чи знаєте ви, що угорське Шомло вважалося цісарями "вином першої шлюбної ночі"? А біле Кортон Шарлемань стало улюбленим вином Карла Великого, тому що його дружині не подобались темні плями від червоного вина на його світлій бороді? Розумієте, в чому різниця: бути знавцем вин чи просто брати з полиці перше-ліпше "сонце в бокалі"? Дотепна книжка для всіх, хто любить вино, хоче зрозуміти, як розбиратися в ньому та смакувати цей напій.
Червоне, біле і трохи рожевого. Азбука винного "чайника"
Леонід Липовецький, "Віват"
Вам далеко до рівня "сомельє", але ви б бажали не виглядати настільки вже розгубленим перед полицями з вином у супермаркеті? Що ж, для "чайників" теж є чудовий гід, який дозволить краще орієнтуватися у привабливих етикетках та екзотичних назвах. Гайда в мандрівку найкращими виноградниками від Франції та Італії до Іспанії, Німеччини, і далі, на край світу, до Аргентини й Чилі, Австралії й Нової Зеландії.
Wine Folly. Усе, що треба знати про вино
Не любите "багато літер" і краще сприймаєте візуальну інформацію? Тоді для вас — стильний і яскравий путівник у світі вина, де повно картинок і стислих статей про найцікавіше й найважливіше. Як обрати, як подавати, дегустувати, що знати про виробників, колір, смак вина та з чим його пити. Опис 55-ти основних вин в інфографіці та 20 географічних карт головних винних регіонів світу. Книжку створено на основі сайту winefolly.com — одного з найпопулярніших онлайн-ресурсів про вино, що об"єднує сотні тисяч любителів і професіоналів у всьому світі.
Натуральне вино. Вступ до органічних та біодинамічних вин, які виготовляють природним способом
На жаль, навіть така традиційна, досить консервативна галузь, як виноробство, теж змінюється під дією глобалізації і не на краще. Знайти натуральне вино стає все важче, адже багато хто тепер використовує сульфіти у погребі, а пестициди — на винограднику. Ізабель Лежерон популяризує натуральне вино у всьому світі та проводить надзвичайно успішну виставку вина "RAW WINE" в Лондоні, Берліні, Нью-Йорку і Лос-Анджелесі. "Натуральне вино" — це поки що неофіційне визначення, але мова про вина, які виготовляють із винограду, вирощеного органічним (або біодинамічним) методом, в які нічого не додають і не забирають під час виробництва. У книзі ви знайдете інформацію про 140 найкращих натуральних вин, гідних вашої уваги. І палкої любові.
Смак пива. Інсайдерський путівник у світі найвидатнішого напою людства
Є тільки два типи людей: ті, що віддають перевагу вину, і ті, що більше люблять пиво. Так, це перебільшення, але не буде перебільшенням сказати, що пиво є таким само цікавим і багатим історією феноменом, ніж вино. За єгипетською легендою пиво навіть врятувало світ, не те що пляжників від спраги. Проте, пивом можна насолоджуватись і взимку, головне — уміти правильно обрати сорт пива та вдало підібрати до нього відповідну страву. Читайте, смакуйте, радійте життю!
Додаткові матеріали
- «Топ БараБуки 2019»: оголошено короткий список
- П’ять найкращих дитячих книжок року за версією ВВС Україна
- Роман "Музей покинутих секретів" Забужко – у списку 20 найкращих романів століття
- «Топ БараБуки 2019»: оголошено довгий список
- 10 найкращих книжок року від The New York Times
- Оприлюднено короткі списки Книги року ВВС-2019
- Топ-3 книг для сучасних школярів
- 5 книжок вересня від Максима Кідрука
- ТОП-10 книжок Yakaboo Publishing на 26 BookForum
- ТОП-20 книг КМ-Букс на 26 BookForum
- ТОП-15 книжок "КСД" на 26 BookForum
- Жадан увійшов у сотню найвпливовіших українців
Коментарі
Останні події
- 21.11.2024|18:39Олександр Гаврош: "Фортель і Мімі" – це книжка про любов у різних проявах
- 19.11.2024|10:42Стартував прийом заявок на щорічну премію «Своя Полиця»
- 19.11.2024|10:38Поезія і проза у творчості Теодозії Зарівної та Людмили Таран
- 11.11.2024|19:2715 листопада у Києві проведуть акцію «Порожні стільці»
- 11.11.2024|19:20Понад 50 подій, 5 сцен, більше 100 учасників з України, Польщі, Литви та Хорватії: яким був перший Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
- 11.11.2024|11:21“Основи” вперше видають в оригіналі “Катерину” Шевченка з акварелями Миколи Толмачева
- 09.11.2024|16:29«Про секс та інші запитання, які цікавлять підлітків» — книжка для сміливих розмов від авторки блогу «У Трусах» Анастасії Забели
- 09.11.2024|16:23Відкриття 76-ої "Книгарні "Є": перша книгарня мережі в Олександрії
- 09.11.2024|11:29У Києві видали збірку гумору і сатири «СМІХПАЙОК»
- 08.11.2024|14:23Оголосили довгий список номінантів на здобуття Премії імені Юрія Шевельова 2024 року