
Re: цензії
- 27.06.2025|Ірина Фотуйма"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
- 26.06.2025|Михайло ЖайворонЖитомирський текст Петра Білоуса
- 25.06.2025|Віктор ВербичПро що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
- 25.06.2025|Ігор ЗіньчукБажання вижити
- 22.06.2025|Володимир ДаниленкоКазка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
- 17.06.2025|Ігор ЧорнийОбгорнена сумом смертельним душа моя
- 13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаЗвичайний читач, який став незвичайним поетом
- 12.06.2025|Ігор Зіньчук«Європейський міст» для України
- 07.06.2025|Ігор ЧорнийСни під час пандемії
- 03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськКаміння не мовчить: контур герменевтики
Видавничі новинки
- Вероніка Чекалюк. «Діамантова змійка»Проза | Буквоїд
- Джон Ґвінн. "Голод Богів"Книги | Буквоїд
- Олеся Лужецька. "У тебе є ти!"Проза | Буквоїд
- Крістофер Паоліні. "Сон у морі зірок"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Електра"Книги | Буквоїд
- Павло Шикін. "Пітон та інші хлопці"Книги | Буквоїд
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
- Тетяна Висоцька. «Увага, ти в ефірі!»Книги | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Насіння кмину»Книги | Буквоїд
Новини
Неавторизована автобіографія Джуліана Ассанжа
«Будь-які мемуари — проституція» - заявив Ассанж, прочитавши рукопис ініційованої ним книжки. Попри те, що Ассанж розірвав угоду з видавцями, книжка вийшла друком у форматі неавторизованої біографії — відтепер і українською.
Неавторизована автобіографія - це розповідь одного з найрезонансніших борців за відкритість та доступ до інформації. Ассанж описує своє життя, а також ідею, зародження та діяльність інтернет-ресурсу Wikileaks. У додатку подаються найвідоміші витоки, які публікував ресурс.
Переклад - Вікторія Наріжна.
"...Батьки мали ту мудрість, яка була не надто типовою для Квінсленду, особливо за межами спільноти хіпі. Моя мама позувала художникам і грала на сцені, разом з батьком вони робили декорації та читали книжки. Деяким людям здавалося, що так жити не можна, думаю, це було моє перше знайомство з упередженням..."
«... Ми маємо відповідальність перед знанням та обов"язок перед інформацією. Ось чому ми любимо наші бібліотеки. Але за цифрової доби ми маємо також розуміти, що на нас лежить обов"язок використовувати нашу технологію в боротьбі проти тих, хто хотів би утримувати знання та інформацію у таємниці. Ми не можемо довіряти самим газетам, бо вони знов і знов виставляють себе водночас цензорами і партизанами..."
"... Ми мали активістський досвід і бажання боротися з владою. У нас не було офісів, але були лептопи і паспорти. Ми мали сервери у різних країнах. Ми знали, що станемо найбільш безпечною платформою для викривачів сильних світу. Ми були винахідливими. Ми сповідували власну філософію. Гра почалася. Я зареєстрував домен Wikileaks.org 4 жовтня 2006 року..."
Джуліан Ассанж - головний редактор Wikileaks. 2010 року переміг в рейтинзі журналу «Times» та «Le Monde» «Людина року за вибором читачів» та виборов Сіднейську премію миру. У лютому 2011 року його організацію Wikileaks номінували на Нобелівську премію миру після публікації трьох найбільших в історії витоків таємної інформації: афганських воєнних щоденників, іракських військових протоколів та Кейблгейту.
Джуліан Ассанж. Неавторизована автобіографія. - К.: Темпора, 2012. - 368 с.
Коментарі
Останні події
- 29.06.2025|13:28ВСЛ оголосило передзамовлення на книжку Юлії Чернінької "Бестселер у борг"
- 26.06.2025|19:06Дмитро Лазуткін став лауреатом літературної премії імені Бориса Нечерди
- 26.06.2025|14:27Роман, що повертає емпатію: у Луцьку вийшла книжка Костянтина Коверзнєва
- 26.06.2025|07:43«Антологія американської поезії 1855–1925»
- 25.06.2025|13:07V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголошує фокус-тему та нових учасників
- 25.06.2025|12:47Блискучі рішення для життя і роботи: українською побачив світ комікс всесвітньовідомого поведінкового економіста Дена Аріелі
- 25.06.2025|12:31«Основи» готують до друку «Стан людини» Ханни Арендт
- 25.06.2025|11:57Сьомий Тиждень швейцарського кіно відбувається у липні
- 25.06.2025|11:51Видавництво READBERRY перевидало «Чорну раду» Куліша
- 20.06.2025|10:25«На кордоні культур»: до Луцька завітає делегація митців і громадських діячів із Польщі