Re: цензії
- 10.05.2026|Ігор ПавлюкТиша, що звучить: книга життя Віктора Палинського
- 08.05.2026|Ігор ПавлюкТрава на мінному полі під крилом Жайворона
- 05.05.2026|Ігор ЧорнийСтороннім вхід заборонено
- 05.05.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЛудження ліри
- 03.05.2026|Віктор ВербичПопри простір безперервної війни та пітьму безчасся
- 29.04.2026|БуквоїдПісля смерті. Як у повісті «Повернення» Максим Бутченко поєднав Маріуполь, чужі тіла і впертий пошук родини
- 28.04.2026|Аркадій Гендлер, УжгородДля поціновувачів полікультурного минулого України
- 27.04.2026|Валентина Семеняк, письменницяСвітлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
- 25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Кохання, війна і вибір між двома світами: Ірена Карпа представить свій новий роман у Луцьку
У суботу, 11 жовтня, о 16:00 в Луцькому бізнес-просторі (вул. П’ятницька Гірка, 2) відбудеться презентація нової книжки письменниці та співачки Ірени Карпи «Він повертається в неділю».
Модеруватиме зустріч засновниця Літературної платформи «Фронтера» Елла Яцута.
У центрі роману – архітекторка Віра, яка живе в Парижі зі своїм чоловіком-французом і дочкою-підліткою. Її спокійне життя руйнує дзвінок із батьківщини: «Ти що, спиш?! Там Київ і Харків бомблять!». Тим часом АТОвець Атрей залишає мирний Амстердам, аби знову стати до лав захисників України, а школярка Матільда з Бургундії знайомиться з дивним чоловіком, що винаймає будинок над озером у її родичів.
«Він повертається в неділю» – це розповідь про людей, що опинилися між двома світами – мирним і воєнним. Про щирість і секрети, дружбу і любов, біль втрат і радість зустрічей. І про пошук себе серед хаосу, де навіть на вітряному пляжі можна знайти шанс на нову зустріч.
Ця зворушлива історія про кохання військовослужбовця та жінки, яка живе на дві країни, побачила світ у видавництві «Книголав».
Як зазначила Ірена Карпа під час нещодавної презентації свого роману в Києві, наразі це найважливіша і найглибша її книжка.
«Та що там, – додає авторка, – це в принципі важлива частина мого життя. Я плакала, коли виставляла пост з її передзамовленням на своїй сторінці: все – твоя дитина виросла, йде від тебе, тепер її приймуть або ні інші люди. Три з половиною роки кропіткої роботи, десятки інтерв’ю з архітекторами, військовими, парамедиками, психологами й психіатрами».
На гостей заходу чекає не лише розмова про новий роман, але й відверта дискусія про кохання, втрати, війну та силу мистецтва.
Організатори події: Літературна платформа «Фронтера» за підтримки платформи «Алгоритм дій».
Вхід: 250 грн. Кількість місць обмежена.
Замовити квитки можна за посиланням.
Прибуток від продажу квитків організатори спрямують на придбання нового автомобіля для групи ССО.
Додаткові матеріали
- Український ПЕН оголосив 20 проєктів-переможців стипендійної програми
- «Книжка року’2024: офіційні результати
Коментарі
Останні події
- 19.05.2026|17:27Оголошено програму XIV «Книжкового Арсеналу»: понад 240 подій та 150 учасників
- 19.05.2026|17:21Гарячий хіт BookTok українською: видавництво READBERRY анонсувало вихід спортроманів Беки Мак
- 19.05.2026|17:19Чех, Павлюк, Дронь: 7-9 серпня на BestsellerFest у Львові приїдуть найкращі письменники України
- 18.05.2026|13:25Анна Багряна. "Лист додому"
- 13.05.2026|21:5090-річний ювілей Івана Марчука і феномен його книжкової спадщини
- 09.05.2026|08:18У просторі PEN Ukraine відбудеться презентація книжки “Кому вони потрібні?” Петра Яценка
- 08.05.2026|20:15Роман «Простак» Марі-Од Мюрай виходить в Україні: старт передпродажу
- 08.05.2026|20:11Велике поповнення бібліотек: 122,5 тисячі нових книжок поїдуть до читачів
- 05.05.2026|10:21Чинник досконалості мови (Розгорнута анотація)
- 03.05.2026|06:51«Подвиги Геракла: Стратегія перемоги у міжнародних відносинах»: вийшла друком книжка українського дипломата Данила Лубківського
