Головна\Новини\Історія/Культура

Новини

29.08.2015|09:05|Буквоїд

«Ноука от Горького Лука»

«Ноука от Горького Лука» — збірка мережевої політичної сатири.

Збірка текстів, що часто виходять за рамки пристойності. Усього за кілька місяців проект вийшов у топи блогів, новин та оглядів, збираючи рекордну кількість переглядів і коментарів. Лекції «Луковой кафедры» читають українські студенти університетів, добровольці й бійці ЗСУ на передовій, домогосподарки в Одесі та бізнесмени в Харкові. Читають не тільки в Украні й на тимчасово окупованих територіях, а й за кордоном — скрізь, де живуть українці й ті, хто підтримує Україну в її боротьбі за незалежність.

Агресія Росії проти України перетворила лекції «Кафедри» на снаряди інформаційної війни, і, мабуть, це один із крупних калібрів у цій війні. Під виглядом вигаданих «ноук» в іронічному тоні розвінчується міф про російську державну винятковість, висміюються імперські амбіції і претензії на право визначати майбутнє своїх сусідів.

Автор із ніком «Горький Лук» народився в Києві, де й проживає. Освіта — учитель російської мови та літератури. Автору довелося попрацювати в різних місцях — від фельдшера до керівника підприємства. Саме це дозволяє йому стилізувати літературну мову практично під будь-який соціальний і культурний зріз аудиторії.

У багажі автора — пісенні вірші і стилізації, копірайт, «чорна проза» та дитяча література, співпраця з новинними виданнями. На жаль, ураховуючи нинішню тематику творчості, автор змушений ховатися за псевдонімом, але він не втрачає надії одного разу показати своє обличчя.

Ноука от Горького Лука. Х.: Віват, 2015. - 416 с.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери