Головна\Новини\Дитяча книга

Новини

11.12.2017|10:59|Буквоїд

Ґунгільд Селін. «Ослик Марії»

Годі уявити собі різдвяні свята без доброї історії. Історії теплої та зворушливої, яка проникає в саме серце й дарує віру в чудо.

«Ослик Марії» – нова дитяча книжка від видавництва «Братське» до зимових свят. Вона створює неповторну атмосферу Різдва для дітей і дорослих та нагадує про справжній зміст цього свята.

Головний герой історії, маленький ослик, найбільший упертюх і нечупара в Назареті. На нього годі дивитися без сліз. А скільки прикрощів він завдав своєму господареві! Та одного дня віслючок зустрічає дивовижну молоду жінку на ім’я Марія. Її доброта й турбота створили з віслючком справжнє диво. Але найбільше Диво ще тільки чекає на героїв і читачів цієї книжки.

Подорожуючи зі Святою родиною із Назарета до Вифлеєма, ослик зустрічає різних людей, стає свідком незвичайних подій та не раз рятує Марію, Йосипа й майбутнє Немовлятко. Він не тільки змінюється сам, але й стає свідком інших великих змін. А вони стаються з усіма, коло торкнулося сяйво різдвяної зірки.

Зворушлива різдвяна історія шведської письменниці Ґунгільд Селін завоювала серця читачів у багатьох країнах світу. Книжку видано в популярному форматі адвент-календаря з ілюстраціями Юлії Овчаренко. Класична святочна історія виходить друком українською мовою вперше, у вишуканому перекладі Галини Кирпи.

 

Довідка про автора

Ґунгільд Селін (1911-1996) – шведська дитяча письменниця та педагог. Народилася на півдні країни в оточеному лісами маленькому містечку Екше, що має давню історію. Тривалий час вчителювала в початковій школі. Згодом працювала у Шведському дитячому фонді для дітей з обмеженими можливостями в Єрусалимі.

Після Шестиденної війни 1967 року, коли Єрусалим повністю перейшов під контроль Ізраїлю, змушена була залишити місто й переїхати до Йорданії. В столиці країни Аммані Селін заснувала новий центр для роботи з дітьми, яким керувала аж до 1989 року. За свої зусилля була нагороджена двома орденами короля Йорданії Хусейна. Селін була знайома з матір’ю Терезою, Далай Ламою та іншими видатними людьми, місією яких була допомога знедоленим.

Ґунгільд Селін написала більше десятка книжок для дітей. Дія багатьох із них розгортається на Близькому Сході. Тонке знання дитячої психології, значний педагогічний досвід, любов до дітей та розуміння місцевої культури допомогли їй створити по-справжньому захопливі й глибокі історії, які подобаються і дітям, і дорослим.

Світову славу письменниці принесла дитяча книжка «Ослик Марії». Це зворушлива історія різдвяного Дива, побаченого очима маленького віслючка.

Ґунгільд Селін. Ослик Марії. / Пер. зі шведськ. Галини Кирпи; худож. Юлія Овчаренко. — К.: Братське, 2017. — 72 с.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери