Головна\Події\Фестивалі

Події

05.09.2017|10:15|Буквоїд

Міжнародний онлайн-фестиваль поезії об’єднає 50 поетів з усього світу

Фестиваль розпочнеться 26 вересня і триватиме місяць. Він об’єднає авторів з України, Росії, США, Ізраїлю, Білорусі, Великої Британії, Болгарії, Чехії, Латвії та інших країн.

Сергій ЖаданБогдана Матіяш, Остап Сливинський, Олег Коцарев, Ганна Яновська, Андрій Хаданович, Марко Погачар, Сдржан Гагич, Федір Сваровський, Діна Гатіна,  Андрій Родіонов, Олег Пащенко, Станіслав Львовський, Лінор Горалік та інші поети різних поколінь з усього світу візьмуть участь у Міжнародному онлайн-фестивалі поезії «Не тут» (http://itsnothere.org/) .

Поети заздалегідь записують короткі відео, де вони читають власні вірші. Протягом чотирьох тижнів ці роботи будуть з’являтися у відкритому доступі на сторінці фестивалю на Фейсбуці (https://www.facebook.com/itsnotherefest/). Кожен учасник створює від двох до шести роликів – таким чином глядачі зможуть переглянути близько 300 віршів, які залишаться у вільному доступі після завершення фестивалю.

За словами засновника і куратора фестивалю «Не тут» українського поета і перекладача Віктора Шепелєва, «ми живемо у дивні та неспокійні часи, коли одні кордони зникають, а інші штучно створюються, коли одні люди стають ближчими, а інші виявляються неочікувано віддаленими. Ми робимо цей фест, щоб зрозуміти, що поезія може протиставити цим кордонам і цій віддаленності».

Фестиваль відбудеться вдруге. Минулого разу в ньому брали участь Сергій Жадан, Віра Павлова, Борис Херсонський, Дмитро Кузьмін та кілька десятків інших авторів.

Контакти:

Сайт міжнародного онлайн-фестивалю поезії «Не-тут»: http://itsnothere.org/

Сторінка фестивалю в Facebook: https://www.facebook.com/itsnotherefest/

Архів першого фестивалю «Не тут»: http://itsnothere.org/archives/

Куратор і засновник фестивалю Віктор Шепелєв радо відповість  на ваші запитання: zverok.offline@gmail.com

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери