Re: цензії

18.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Нотатки мемуарного жанру
17.12.2024|Оксана Тебешевська, заслужений учитель України, письменниця
Володимир Качкан: «З того слова насію довічних пісень…»
14.12.2024|Валентина Семеняк, письменниця
Ключ до послань
10.12.2024|Ігор Зіньчук
Свобода не має ціни
01.12.2024|Ігор Зіньчук
Томас Манн „Будденброки” – роман–сага про занепад однієї родини
20.11.2024|Михайло Жайворон
Слова, яких вимагав світ
19.11.2024|Тетяна Дігай, Тернопіль
Поети завжди матимуть багато роботи
19.11.2024|Олександра Малаш, кандидатка філологічних наук, письменниця, перекладачка, книжкова оглядачка
Часом те, що неправильно — найкращий вибір
18.11.2024|Віктор Вербич
Подзвін у сьогодення: художній екскурс у чотирнадцяте століття
17.11.2024|Василь Пазинич, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Діалоги про історію України, написану в драматичних поемах, к нотатках на полях

Події

29.12.2018|19:35|Буквоїд

Трагікомедія від продюсерів Педро та Агустіна Альмодоварів виходить у прокат

10 січня в український прокат виходить історія найвідомішого вбивці Аргентини – трагікомедія «Ангел» від продюсерів Педро та Агустіна Альмодоварів.

Події фільму відбуваються у Буенос-Айресі в 1971 році. Карлітос – гарненький підліток з обличчям янгола. Він звик завжди отримувати все, що захоче, не визнає законів і має справжній талант до злочинності. Його цинізм не має меж. Він увійде в історію як один із найстрашніших убивць Аргентини.

В Аргентині «Ангел» мав великий успіх у прокаті і був висунутий в якості національного кандидата на здобуття премії «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою. Продюсерами «Ангела» виступили Педро і Агустін Альмодовари – разом вони стояли за створенням хітової аргентинської комедії «Дикі історії». Світова прем´єра «Ангела» відбулася в рамках конкурсної програми «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю.

Стрічка Луїса Ортеги заснована на реальній історії. Прототип героя, Карлос Робледо Пуч, був заарештований у 20 років, засуджений за 11 вбивств і понад 40 пограбувань та відбуває довічний термін. Журналісти прозвали Пуча «Ангелом смерті» за миловидну зовнішність – його порівнювали з Мерілін Монро. На момент його арешту найтривалішим терміном ув´язнення за аргентинськими законами було довічне ув´язнення з обов´язковим умовно-достроковим звільненням після 45 років ув´язнення. Однак злочини «Ангела» були настільки жахливими, що законодавство було змінено, щоб Пуч не вийшов на свободу до тих пір, поки живий хоч хтось із батьків його жертв.

За словами режисера, його завжди приваблювали історії злочинців – у першу чергу з точки зору естетики. «Мене завжди зачаровували їх образи і ніколи – насильство, тому я вирішив зробити свій фільм максимально красивим – свого роду подарунком глядачеві» – коментує вибір стилістики Ортега.

«Ангел» виходить в український прокат 10 січня. Цього ж дня у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться спеціальний показ – стрічку глядачам представить кінокритик та ведучий Андрій Алферов.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери