Re: цензії

05.08.2022|Тетяна Дігай, Тернопіль
Енциклопедична трилогія про Чортків
05.08.2022|Валентина Семеняк, письменниця
Чому? Навіщо? За що?
Режисерка жовтого катарсису
31.07.2022|Людмила Даниленко
«Якщо на селище напали чужі…». Читайте «Чорний хліб» Фоззі
29.07.2022|Ярослав Мотика, скульптор, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка
Можна лише дивуватись, що є такі поети як Ігор Павлюк
20.07.2022|Василь Кузан
Час усвідомити
12.07.2022|Альона Радецька, Хмельницький
«Картка Марії» Олександра Козинця як можливість самопізнання
12.07.2022|Василь Кузан
Епоха Павлюка
21.06.2022|Марина Сушко
Шамани слова
«Я нічого більше не хочу, лише писати…»
Головна\Події\Культура

Події

14.05.2011|16:13|Буквоїд

Культурний трибунал підтримав День гніву (ФОТО)

14 травня, в День гніву, Київський культурний трибунал (ККТ) вимагав у влади повернути киянам національні культурні надбання.

 

Вранці під стінами Верховної Ради стартувала Всеукраїнська акція протесту проти псевдореформ та псевдо реформаторів. Представники трибуналу підтримали акцію та звернулись до представників влади із вимогою повернути киянам культурні надбання. Задля цього, проштовхнись до стін Верховної Ради, активістам довелося пройти два міліцейських кордони, які вишукувались в ряди та чинили перепони учасникам акції протесту.

За півгодини до початку мітингу до представників Київського культурного трибуналу почали активно звертатись хлопці з посвідченнями держслужбовців та відверто пропонувати по п´ятдесят гривень за зізнання на камеру про продажність їхньої участі в акції й ставити провокаційні запитання. 

Активістам перешкоджали міліціонери

Представники Київського культурного трибуналу іцз народним депутатом України Наталією Королевською

Нагадаємо, що 21 квітня 2011 року до Всесвітнього Дня книги та авторського права Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до статті 2 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» щодо заборони приватизації приміщень, де розміщуються бібліотеки, книгарні та державні видавництва. Але, як відомо, закон зворотної сили не має, а більшість державних та муніципальних культурних об´єднань розташованих в Києві приватизована та перепрофільована.

Київський культурний трибунал вимагає у влади вдосконалення Законодавчої бази з можливістю вирішення питань щодо повернення будівель та приміщень, розташованих в Києві, до їх попередніх власників. До таких належать: книгарні «Сяйво» , видавництво «Дніпро», видавництво «Спалах», видавництво «Українська енциклопедія», книгарня «Знання», видавництво «Український письменник», редакція журналу «Наука та життя», видавництво «Мистецтво» та багато інших славетних культурних об´єднань, захоплених, проданих та перепрофільованих.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери