Re: цензії

26.01.2022|Юлія Баір
Міжгалактична поетична мандрівка
24.01.2022|Ігор Зіньчук
Оберіг пам`яті у слові
21.01.2022|Сергій Ковалевський
Руді Мартін і його детектив Маттеус
21.01.2022|Надія Гаврилюк
Пташиним криком полечу
20.01.2022|Роксолана Жаркова, літературознавиця
Голосами з далеких доріг: французький роман про Україну
18.01.2022|Ніна Головченко
Пам‘яті Вікторії Рутковської
13.01.2022|Ігор Зіньчук
Життя заради України
08.01.2022|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Пірнання в мореокеання дум
07.01.2022|Захарі Іванов, голова Асоціації письменників Південносхідної Європи та Асоціації софійських письменників (Софія, Болгарія)
Маг напівтонів
Все, що було і чого не було, або Сповідь ґедоніста
Головна\Події\Культура

Події

14.05.2011|16:13|Буквоїд

Культурний трибунал підтримав День гніву (ФОТО)

14 травня, в День гніву, Київський культурний трибунал (ККТ) вимагав у влади повернути киянам національні культурні надбання.

 

Вранці під стінами Верховної Ради стартувала Всеукраїнська акція протесту проти псевдореформ та псевдо реформаторів. Представники трибуналу підтримали акцію та звернулись до представників влади із вимогою повернути киянам культурні надбання. Задля цього, проштовхнись до стін Верховної Ради, активістам довелося пройти два міліцейських кордони, які вишукувались в ряди та чинили перепони учасникам акції протесту.

За півгодини до початку мітингу до представників Київського культурного трибуналу почали активно звертатись хлопці з посвідченнями держслужбовців та відверто пропонувати по п´ятдесят гривень за зізнання на камеру про продажність їхньої участі в акції й ставити провокаційні запитання. 

Активістам перешкоджали міліціонери

Представники Київського культурного трибуналу іцз народним депутатом України Наталією Королевською

Нагадаємо, що 21 квітня 2011 року до Всесвітнього Дня книги та авторського права Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до статті 2 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» щодо заборони приватизації приміщень, де розміщуються бібліотеки, книгарні та державні видавництва. Але, як відомо, закон зворотної сили не має, а більшість державних та муніципальних культурних об´єднань розташованих в Києві приватизована та перепрофільована.

Київський культурний трибунал вимагає у влади вдосконалення Законодавчої бази з можливістю вирішення питань щодо повернення будівель та приміщень, розташованих в Києві, до їх попередніх власників. До таких належать: книгарні «Сяйво» , видавництво «Дніпро», видавництво «Спалах», видавництво «Українська енциклопедія», книгарня «Знання», видавництво «Український письменник», редакція журналу «Наука та життя», видавництво «Мистецтво» та багато інших славетних культурних об´єднань, захоплених, проданих та перепрофільованих.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери