Re: цензії

Залишатись живим
29.01.2025|Ігор Зіньчук
Прийняти себе, аби стати сильнішою
27.01.2025|Марія Назар, м.Тернопіль
Ключик до трансформації сердець
Моя калинова сопілка...
23.01.2025|Ігор Чорний
Жертва не винна
20.01.2025|Олександра Салій
Пароль: Маньо
16.01.2025|Ігор Чорний
Бориславу не до сміху
09.01.2025|Богдан Смоляк
Подвижництво, задокументоване серцем
07.01.2025|Тетяна Качак, м. Івано-Франківськ
Володимир Полєк – жива енциклопедія
03.01.2025|Віктор Вербич
Обітниця Олександра Ковча: «Любити, вірити, чекати»
Головна\Події\Фестивалі

Події

11.10.2013|08:19|Буквоїд

«Азбукове Королівство Магів і Янголів». Програма на 11 жовтня

Пропонуємо програму ІV Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» на 11 жовтня.

10.30-11.30

    Зала 5

Заняття "Цікава історія мистецтв: Первісне мистецтво". Проводить викладач "Культурного проекту" Оксана Садовенко.

Мистецтво сучасників печерного ведмедя, вовнистого носорога та мамонта. Таємничі знаки поруч із зображеннями тварин. Вивчаємо живопис на стінах печер, малюємо тварину з печери Ласко. Дізнаємося, з чого виготовляли фарби. Робимо пензлі як в первісних художників.

 

11.00-12.00

Зала 1

Презентація книги поетеси, перекладача Тамари Коломієць «Казки-витинанки» (Вид-во «Майстер-клас», 2013).

Тамара Коломієць – українська поетеса, перекладач. Лауреат премій ім. Павла Тичини, ім. Наталі Забіли, член НСПУ.

 

11.00-12.00

Зала 1

Презентація книги «У королівстві Тох-Торох» від дитячої письменниці і поетеси Мар`яни Ангелової (вид-во «Мастер книг», м. Київ)

 

12.00-12.30

Зала 1

Майстер-клас «Традиції українського квітчання» від художниці Влади Єрмоленко. Дізнаєтесь більше про квіткові мотиви в українській народній творчості

 

11.00-11.45

Зала 2

Презентація книги «Розмова про мову» від авторки Тетяни Пакалюк. У книжці для сімейного читання розповідається про історію походження української мови. Видання відзначене титулом «Краща книга року» на чернігівському обласному конкурсі (2013 р.).

 

11.45-12.30

Зала 2

Презентація найповнішого видання християнської поезії для дітей «Золота книжка». До антології 2012 р. ввійшли  твори від авторів-класиків до поезій сучасних письменників. Це видання є одним із серії книг «Християнська читанка» від Київського православного молодіжного братства. Книгу презентують її співтворці – Галина Манів, Зоя Жук, Богдан і Юлія Березенки. Ілюстрації до  видання виконала Світлана Балух.

 

11.00-12.00

Зала 3

Катерина Пасічна презентує читанку «Весняночка» (Київ, вид-во «Лелека»)

 

11.00-12.00

Зала 4

 

Презентація казкових повістей британського письменника Роальда Дала «Великий Дружній Велетень» (Вид-во «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2013) в перекладі Віктора Морозова. Книжку представляє редактор видання, директор видавництва Іван Малкович.

12.00-13.00

Зала 4

Презентація книги дипломанта літературних конкурсів «Золотий Бабай» та «Коронація слова» Андрія Кокотюхи  «Таємниця підводного човна» (Вид-во «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2013). В презентації бере участь головний редактор видавництва Іван Малкович.

Видання для дітей молодшого та середнього віку про підводні пригоди шукачів скарбів. Це третя завершальна розповідь до попередніх історій «Таємниця козацького скарбу», «Таємниця зміїної голови».

12.00-13.00

Зала 1

Майстер-клас з витинанки проводить Марія Моісеєнко

 

12.00-13.00

Зала 3

Презентація нових видань Національного видавництва дитячої літератури «Веселка»: «Мала-малесенька хмаринка» та «Листи з осіннього саду». В презентації беруть участьВасиль Степаненко, Анатолій Качан та Кость Лавро.

Василь Степаненко – поет, прозаїк, перекладач, директор видавництва «Веселка»

Анатолій Качан – поет, письменник, культурний діяч, член НСПУ. Голова творчого об’єднання дитячих письменників Київської організації НСПУ.

Кость Лавро – український книжковий графік, член Національної спілки художників України. Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка. Роботи Костя Лавра неодноразово входили до каталогів виставок дитячої книги у Болоньї, Братиславі тощо.

12.00-13.30

Зала 5

Практичні заняття для старшокласників, батьків та вчителів на тему: «Складання легенди за опорними словами», проведе кандидат психологічних наук, доцент Міжнародного інституту глибинної психології Олександр Бреусенко-Кузнецов (автор 50 наукових праць, оповідань-фентезі «Зелені черевики», «Куди приткнути Шекспіра?» та ін.)

 

13.00-14.00

Зала 1

Майстер-клас з традиційної витинанки проводить маляр та графік Василь Корчинський. В основі витинанок майстра – релігійні та народні сюжети

 

13.00-14.00

Зала 2

Презентація видання львівської поетеси Марії Людкевич «Сім днів з принцесою Казкарією» (Вид-во «Мамине сонечко», 2013). Книжка про історію дівчинки-принцеси та її любов до казок.

Марія Людкевич – українська поетеса, автор понад 30 книг, з них 14 – для дорослих, інші – для дітей.  Лауреат премії ім. Лесі Українки, ім. Павла Тичини та ін. У 2006 році нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

13.00-14.00

 

Зал 4

Презентація книги «Мама по скайпу» («Вид-во Старого Лева», 2013). До збірника ввійшли розповіді про долю українських мігрантів та труднощі сімейного спілкування на відстані.

Представляє  видання один із її авторів, лауреат численних премій Галина Малик. 

13.30-14.30

Зала 3

Презентація видання «Книга трав, дерев і птахів» Івана Андрусяка (Вид-во «Навчальна книга – Богдан», 2013). До книжки ввійшли пейзажно-філософські поезії, в яких цінується сила думки, природність та гармонія.

Іван Андрусяк – поет, дитячий письменник, літературний критик, перекладач. Один із засновників літературного угрупування «Нова дегенерація», лауреат численних премій:  «Смолоскип» (1995), «Благовіст» (1996), «Золотий Лелека» (2008), міжнародної премії «CoronaCarpatica» (2010) та ін.

 

13.40-15.00

Зала 5

Майстер-клас «Акварельні плямки» від художниці Олени Тєрєхової.

Проведіть своє дозвілля у компанії яскравих фарб та зануртеся у захоплюючий процес творчості.

14.00-15.00

Зала 1

Майстер-клас  акторської майстерності від домашнього театру-студії «Золотий клуб’ОК» (м. Львів) проводять тренери студії, актори Львівського академічного театру імені Леся Курбаса Олег Онещак та Марія Копитчак

 

14.00-15.00

Зала 2

 

Майстер-клас «Музейна папірня» На майстер-класі Ви дізнаєтесь про історію виникнення паперу, познайомитесь з процесом його виготовлення, і, звичайно, зможете зробити папір власними руками

Майстер-клас «Фестивальна листівка» Використовуючи природні матеріали та різноманітні види паперу (у тому числі й ручного литва) , Ви зможете виготовити чудову листівку

Майстер-клас «Арткнига»Тут Ви маєте можливість власноруч виготовити арткнигу, познайомитись із мистецтвом витинанки і застосувати його, як графічну техніку. Свій витвір Ви зможете забрати із собою і долучити його до власної бібліотеки

 

14.00-15.00

Зала 4

Презентація монографії літературознавця Емілії Огар «Дитяча книга в українському соціумі (досвід перехідної доби)». У праці розкриті умови формування українського наукового та суспільного дискурсу довкола дитячої книги XX – поч. XXI століття. 

Емілія Огар – критик, член Міжнародного товариства дослідників дитячої літератури (IRSCL), професор кафедри видавничої справи та редагування Української академії друкарства (м. Львів).

15.00-16.00

Зала 4

 

Олександр Гаврош презентує книгу «Розбійник Пинтя у Заклятому місті» (Вид-во «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2013). Перша в українській літературі казкова хроніка розповідає про мандрівку розбійника Пинті та його друзів у Закрайсвіття. Ілюстрував видання один із найталановитіших сучасних українських книжкових графіків Максим Паленко.

15.00-16.00

Зала 3

Презентація книжок Віталіни Маслової «Село майстрів, або Десь там у Пирогові» та «Де звірів чуйний поступ».

Видання для дітей молодшого шкільного віку.

15.30-17.00

Зала 1

Майстер-клас з українського скоропису та уроки духовного співу від Тараса Компаніченка.

 

16.00-17.00

Зала 5

Презентація електронного ресурсу «КЛЮЧ» Національної бібліотеки України для дітей. Наталія Марченко відкриє, як і де шукати таємниці книжок.

16.00-17.00

Зала 3

Презентація журналу «Дитина. Waldorfза участю головного редактора Олени Колюхової (Вид-во «Наірі»). Часопис для батьків ділиться досвідом вальдорфської школи про методи навчання, виховання та лікування дітей.

 

17.00-18.00

Зала 4

Виступ дитячого фольклорного ансамблю «Райгородок» під орудою Сусанни Карпенко

 

18.00-19.00

Зала 4

Майстер-клас традиційної української пісні від Сусанни Карпенко

 

 

 

АКЦІЇ ВПРОДОВЖ  УСЬОГО ДНЯ

  • ·        Майстер-клас «Шоколадне королівство» - від «Львівської майстерні шоколаду» - На майстер-класі можна власноруч виготовити різноманітні фігурки з шоколаду та розмалювати їх на свій смак.
  • ·        Майстер-клас «Лаврська друкарня»від Олени Поліщук та Олександра Рачковського.Ви отримаєте можливість не тільки побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, але й власноруч зробити відбиток. 
  • Квест «У пошуках музейних скарбів» - допоможи віднайти сховані злим чаклуном експонати.
  • Створення щоденника фестивалю (Акція від журналу «Коза»)Своїми враженнями від фестивалю і пропозиціями Ви зможете поділитись на сторінках щорічного щоденника фестивалю «Азбукове Королівство Магів і Янголів».
  • Дитячі відгуки в малюнках для щоденника фестивалю (Акція від журналу «Коза»)Журналу «Коза»  буде цікаво отримати від вас своєрідний подарунок – Вашу ілюстрацію-малюнок, яку можливо буде використано на його сторінках.
  • Бліц-інтерв’ю усіх охочих «Моє чарівне королівство» - розкажіть усім про власну улюблену з дитинства книгу.
  • Презентація видання «Азбука»від видавництва «Книга плюс». Книжка є першою спробою перевидання підручника Єлизавети Бьом (Париж, 1913-1914 рр.). Видання містить буквиці, твори для прочитання та розкішні ілюстрації, розроблені авторкою. Книжка буде цікавою для дітей і дорослих.  Автор ідеї перевидання Дмитро Нікіфоров.
  • Майстер-клас «Інтролігаторська майстерня». Про особливості виготовлення окладів та оправ до видань розповість Олег Будзан.


коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери