Головна\Події\Презентації

Події

15.04.2016|07:52|Буквоїд

6 новинок видавництва «Основи» до «Книжкового Арсеналу»

Буквоїд продовжує знайомити читачів з новинками, які українські видавництва підготували до «Книжкового Арсеналу».

Альбом "Ройдбурд"

У книзі розповідь про нашого неординарного сучасника ведеться від імені двох авторів - мистецтвознавиці Ольги Балашової, яка окреслює історичний та культурний контексти перехідної епохи, і самого Олександра Ройтбурда, який у притмаманній йому іронічній манері ділиться спогадами про факти свого життя та людей, яких йому доводилося у ньому зустріти.

Александр Ройтбурд: "Импрессионисты говорили, что пишут мир таким, каким они его видят. Пикассо говорил, что пишет мир таким, каким его знает. Я пишу мир таким, каким я его пишу. И эта сентенция настолько банальна, что вполне достойна стать афоризмом".

Цю книгу створено за підтримки Стелли Беньямінової, Віктора Гордєєва, Юрія Когутяка, родини Мітіних, Олени та Олексія Харько.

"Кримінальний кодекс України" з ілюстраціями Нікіти Кравцова

Кримінальний кодекс із нормативно-правового акту перетворюється на мистецький проект. 
Руйнується стереотипне уявлення про закон як доступний лише фахівцям інструмент. Насправді знати свої права і їх обмеження може й повинен кожен, хай навіть якщо до читання законів його привабить незвичайний дизайн подарованої кимось книжки. 
Оформлення видання - це кінетична графіка, виконана червоною і синьою кульковими ручками. Прийоми анімації додають внутрішнього об´єму зображуваному та створюють ефект безперервного руху. 

Це виразні драматичні роботи, в яких не просто показана дія, а розкривається весь жах самого поняття  злочин .

Нікіта Кравцов (1988 р. н.) – український художник. Народився в м. Ялта. Закінчив НАОМА (2010) та продовжив навчання в аспірантурі. Учасник  Art Kyiv Contemporary , бієнале сучасного мистецтва  ARSENALE , арт-резиденції  Бірючий , автор персональних виставок в Україні та за кордоном. Живе та працює в Парижі.
Автор проекту - Ганна Копилова.
Видання здійснено за підтримки юридичної групи "Фірма"


Три художні генерації в колекції Тетяни та Бориса Гриньових / упор. О. Балашова, Г. Глеба. - К. : Основи, 2016. - 254 с.

Зібрана Тетяною та Борисом Гриньовими колекція дає змогу скласти уявлення про три найпомітніші генерації українських митців II половини ХХ - початку ХХІ століття - представників радянського неофіційного мистецтва, перше незалежне покоління, що з´явилось в часи Перебудови, та покоління 2004. 
Це одне з перших  усвідомлено публічних  зібрань українського сучасного мистецтва. Каталог відкриває найширшій аудиторії невелику частину того величезного масиву творів новітнього українського мистецтва, який перебуває сьогодні переважно у приватній власності. Тут помітно, як колекціонер стає співавтором історії мистецтва, а його пристрасть до збирання спроможна урівнювати ключових учасників художнього процесу із аутсайдерами. 

Лімітований тираж - 200 примірників.


Соломія Павличко "Націоналізм, сексуальність, орієнталізм. Складний світ Агатангела Кримського"

Остання праця Соломії Павличко — багатопланове дослідження життєвого і творчого шляху Агатангела Кримського, всесвітньовідомого вченого-сходознавця, видатного громадського діяча, письменника, перекладача,
палкого патріота України.
Проникнення дослідниці в найпотаємніші глибини психіки високоталановитої людини, тонкий аналіз художніх творів, безсторонні, виважені характеристики оточення та політичної й соціальної атмосфери, в якій жив Кримський, дають змогу по-новому оцінити цю дивовижну, одну з найвеличніших і найтрагічніших постатей української інтелектуальної історії.

 

Байки Федра з ілюстраціями Поліни Дорошенко

Досконалість форми, вишукана мова у поєднанні із сарказмом і повчальним змістом - така формула успіху байок давньоримського поета Федра. Ці сюжети переспівували Лафонтен, Сковорода, Крилов, Глібов. Але й класичний текст не втратив актуальності протягом століть: тут вловлено саму суть людської природи, яка залишається незмінною попри розпад імперій, зникнення вірувань, зміну уявлень про світ.

Дмитро Павличко "Грім у січні"

«Грiм у сiчнi», нова поетична книжка Дмитра Павличка – це сповiдь автора, його заповiтне слово, що вiдкриває нам безодню людської трагедiї, це його моральний суд над несправедливiстю – i суд справедливостi над поетом.Додаткові матеріали

14.04.2016|07:37|Події
5 новинок від видавництва «Discursus» до «Книжкового Арсеналу»
13.04.2016|12:10|Події
4 новинки від видавництва «Урбіно» до «Книжкового Арсеналу»
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери