Головна\Події\Презентації

Події

04.10.2008|19:01|Буквоїд

Андрій Кокотюха відкрив місячник культури

У салонах книжкової мережі empik стартував місячник української культури. Відкрив його 4 жовтня письменник Андрій Кокотюха, який презентував кілька книжок, виданих у київському видавництві «Нора-Друк».

Упродовж години публіка, що зібралася у empik, який знаходиться у столичному торговельному центрі «Піраміда», мала нагоду насолоджуватися оповідками автора 26 книжок та кількох кіносценаріїв. Андрій Кокотюха багато розповідав про своє ставлення до життя, видавців та читачів.  

«Сьогодні, на жаль, я не бачу собі конкурентів у літературі, – заявив письменник, і пояснив чому. – Я працюю у досить специфічному жанрі – детективному. Людей, які могли б зі мною конкурувати – одиниці. Їх просто немає. Марініна, Донцова і Акунін – представники іншої держави. Найголовніше – немає конкурентів і для таких письменників як Забужко, Курков. Можна сказати, що вони – штучний товар». 

Як каже Андрій Кокотюха, він досить спокійно ставиться до літературної критики та негативних відгуків: «У нашій літературі все зводиться до того, що і твори, і літературну критику пишуть одні й ті ж люди. От якби на мої книжки рецензію написав, наприклад, Борис Акунін, я б до нього прислухався. Та й негативні відгуки, до речі, дозволяють просувати товар на ринку. Коли вийшов моя перша книжка – «Шлюбні ігрища жаб», писали про неї різне. У результаті – вдалося продати практично увесь тираж – 5 тисяч екземплярів».  Додаткові матеріали

03.10.2008|11:16|Події
Місяць української культури у книгарнях empik
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери