Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

06.07.2017|21:56|Буквоїд

Томас Мертон. «Семиярусна гора»

«Семиярусна гора» — одна зі ста релігійних книжок, які змінили ХХ століття.

Цю книжку називають «сповіддю сучасного святого Августина». З часу свого першого виходу у 1948 році, вона перекладена понад двадцятьма мовами, а тепер вперше виходить українською.

Її автор, Томас Мертон, католицький священик, монах-трапіст, є одним з найвідоміших духовних авторів ХХ століття. В своїй книжці, непересічний митець та інтелектуал, розповідає власну історію пошуку Бога та віднайдення покликання.

Щирість оповіді та письменницький талант Мертона відразу спровокували цілу хвилю «католицького відродження» в США. Завдяки книжці, мільйони людей прийшли до віри, багато з них стали священиками та монахами.

Під час свого візиту до США у 2015 році Папа Франциск, виступаючи 24 вересня у Конгресі США, назвав Томаса Мертона в числі чотирьох людей, які втілюють найкраще з культури та історії Америки. Його ім’я прозвучало поруч з такими людьми як Абрагам Лінкольн, Мартін Лютер Кінг та Дороті Дей.

Проте «Семиярусна гора» є непідвладна ні часові, ні окремій культурі, вона належить до духовної скарбниці усього людства. А український переклад, який сьогодні пропонує видавництво «Свічадо», може додати багатьом людям сміливості у пошуку Істини. 

Томас Мертон. «Семиярусна гора» — Львів: Свічадо, 2017. — 512 с.

 

Фрагмент із передмови людини, яка зростала на книжках Мертона, Бориса Ґудзяка, єпископа УГКЦ у Франції, країнах Бенілюксу та Швейцарії, президента УКУ: 

"Життя Мертона обіймає досвід мандрівників-інтелектуалів, поган і сибаратів, агностиків і тих, які за віру готові віддати все. Він пасіонарний, і хоча іноді помилковий, але ніколи не поверховий".коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери