Re: цензії
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
- 23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУРимована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
- 23.04.2026|Ігор ЗіньчукПізнати глибше, щоб відновити цілісність
- 16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, ЛьвівДух щемливого чекання
- 16.04.2026|Олексій СтельмахМайбутнє приходить зненацька
- 15.04.2026|Михайло Жайворон«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
- 15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель УкраїниМандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
- 11.04.2026|Богдан СмолякТутешні час і люди
- 11.04.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДо себе приходимо з рідними
- 09.04.2026|Анастасія БорисюкСонце заходить, та не згасає
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Максим Кідрук влаштував у «Читайці» «Суботник». ФОТО
6 листопада в книжковому магазині «Читайка» Максим Кідрук презентував свою нову книгу «Подорож на Пуп Землі».
Мандрівник, інженер, письменник і просто молодий талановитий українець знову і знову захоплююче і багато говорив про різні куточки нашої планети. Мексика, Бразилія, Перу, Чилі, острів Пасхи: подорожам вже присвячені дві книги, і в процесі підготовки нова, третя книга - «Любов і піраньї».
Про книги. Кідрук пише легко і дуже яскраво. Перша книга, «Мексиканські хронічки» - це пригоди, щоденник, стьоб над собою і обставинами. Такий відносно новий формат високо оцінили як видавці, так і журі престижного літературного конкурсу «Коронація слова». Макс і другу книгу взявся писати в такому стилі. І все було чудово до того моменту, поки думки мандрівника не добігли до таємничого острова Пасхи. Довелося все-таки трохи змінити стиль, писати серйозніше, стриманіше, приводити більше фактів. Книга «Подорож на Пуп Землі» насичена схемами, малюнками автора, припущеннями і авторськими фото.
Про події. На «Суботнику» у автора запитали про те, які події найбільше запам´яталися. Макс розповів кілька історій. У Перу, у малюсінькому місті Трухільо мандрівник зустрів земляка. Ця зустріч настільки вразила Макса, що почувши рідну українську мову, він просто застиг на деякий час. Григорій Самолюк у воєнний час довго перебував у полоні. Звичайно, після цього йому довелося виїхати з країни. Спочатку - Європа, робота в Червоному хресті, потім Перу. Зараз він багата, шанована і щаслива людина. Нещодавно Григорій відвідав Україні, але на жаль, вже не застав своїх рідних, близьких, знайомих.










Однією із пам´ятних, але дуже небезпечних подій став перетин кордону Еквадору і Перу. Між прикордонними пунктами виїзду з однієї країни і в´їзду в іншу країну, на території в декілька десятків кілометрів знаходяться поселення, в яких немає ані прав, ані правил, немає жодної можливості захистити себе і своє життя. Максу і його другу Яну вдалося без ексцесів перетнути цю небезпечну територію. Але мандрівники розповідають всілякі страшні історії про цю місцевість і навіть про смертельні випадки.
7 грудня Макс вирушає у нову подорож. Цього разу Кідрук збирається підкорити декілька країн центральної та південної Африки. Його чекає тривала і захоплююча подорож, в якому автор сподівається не тільки відкрити для себе нові горизонти, отримати нові враження, а й зазирнути в таємниці історії людства.
Наступний «Суботник» відбудеться 12 листопада о 16.00 - Ольга Сумська презентує книгу «Готуємо разом: сучасна українська кухня». А в суботу, 13 листопада, о 12.00 відбудеться зустріч із Андрієм Кокотюхою.
Партнери «Суботників» - книжковий портал «Буквоїд», літературний конкурс «Коронація слова», видавництво «Нора-Друк».
Інформаційна підтримка - портал «Главред», діловий журнал «Профіль», портал «Mail.ru», газета «Точка», спільнота блогів «Сумно».
Інформація і фото: «Читайка»
Додаткові матеріали
- Кідрук Максим
- Максим Кідрук: «У місті почуваюся, як в інвалідному візку, а у мандрівках я живу»
- Максим Кідрук: «Побувати на острові Пасхи однаково, що злетіти на ...Пуп Землі»
- Солодка мить масліту
- Максим Кідрук: «Пляж» Алекса Гарланда став для мене справжнім відкриттям
- Максим Кідрук. «Мексиканські хроніки»
- Літклуб «Маруся» запрошує на «Першу літню літературну школу»
- «Суботник» Максима Кідрука у «Читайці». ФОТО
- Презентація «Мексиканських хронік»
- «Кореспондент» назвав переможців конкурсу «Найкраща українська книга-2010»
- Повні результати XІ Всеукраїнського рейтингу «Книжка року ’2009»
- Максим Кідрук став «Відкриттям року»
- Нагородження «Кореспондентом» фіналістів конкурсу «Найкраща українська книга-2010». ФОТОРЕПОРТАЖ
- «Коронація слова» коронувала своїх лауреатів
- V Весняний ярмарок «МЕДВІН». День другий. ФОТОРЕПОРТАЖ
- V Весняний ярмарок «МЕДВІН». День третій. ФОТОРЕПОРТАЖ
- Львівський форум видавців у персонах-2. ФОТО
- Андрій Курков та Максим Кідрук в Чернігові
Коментарі
Останні події
- 23.04.2026|09:27Французький джаз в «Книгарня «Є»
- 22.04.2026|09:51Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
- 22.04.2026|07:08«Архіпедагогіка»: у Києві презентують дослідження про фундаментальні коди західної освіти
- 17.04.2026|09:16Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
- 15.04.2026|18:40Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
- 15.04.2026|18:25В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
- 11.04.2026|09:11Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
- 11.04.2026|08:58Віктор Круглов у фіналі «EY Підприємець року 2026»
- 07.04.2026|11:14Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
- 07.04.2026|11:06Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
