Головна\Події\Нагороди

Події

26.11.2009|14:59|Буквоїд

Максим Кідрук став «Відкриттям року»

Мережа «Книжковий супермаркет» вручила диплом «Відкриття року» та цінний подарунок своєму першому лауреату - Максиму Кідруку.

Це його наступна серйозна літературна нагорода після другої премії конкурсу «Коронація слова – 2009» за роман «Мексиканські хроніки». Приємною несподіванкою для молодого письменника стало вручення журналістського посвідчення від туристичного журналу «Мандри». «Я другого грудня вилітаю до Бразилії. Як завжди це буде подорож не за туристичним маршрутом, а за топографічною картою і компасом в пошуках пригод та нових вражень. Посвідчення «Преса» я думаю допоможе в дорозі і я відчуваю, що воно вже психологічно змінює мою місію, надає їй іншого смислового навантаження», - заявив Кідрук. 

«Коронація слова» в особі виконавчого директора Олексія Власова та натхненниці конкурсу Тетяни Логуш, голови фонду «Мистецька скарбниця», вручали премії та дипломи «Вибір видавців» письменникам, чиї твори не отримали від журі конкурсу жодної відзнаки, але потім побачили світ в різних видавництвах та зараз успішно продаються:Олекса Росич (він вже відзначався конкурсом як кіносценарист) за роман «Отто, Принц Львівський»; Сергій Пантюк - за роман «Сім днів і вузол смерті»; Станіслав Бондаренко - за роман «От я вся - я свято».

 

Сергій Пантюк  

Фото: Микола Кравченкокоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери