Головна\Події\Нагороди

Події

05.06.2009|13:48|Буквоїд

«Коронація слова» коронувала своїх лауреатів

Вчора відбулась церемонія нагородження переможців ІХ літературного конкурсу «Коронація слова».

Цього року до традиційних номінацій «Романи», «Кіносценарії», «П’єси» додалась ще одна «Пісенна лірика про кохання». Переможцем в цій номінації несподівано для багатьох і для самого себе, став Тарас Антипович (Київ, «Осінній кіберпанк»). «Я написав три прозових книги і нічого за них не отримав, а тутодин віршик…», - здивувався він.

Тарас Антипович

Грошова премія за перше місце склала 8000 гривень. Нова номінація привернула увагу багатьох шанувальників пісенного жанру — на конкурс надійшло близько 4 тисяч листів. Важливість нововведення підкреслив і її куратор Анатолій Матвійчук, який розповів, що гарних ліричних текстів на українській сцені дуже не вистачає: «На естраді так багато співаючих трусів, і так мало співаючих душ та сердець!», - зізнався він.


Анатолія Матвійчука дуже захопила гра на сопілці Олесі Сінчук, яка отримала третю премію в номінації «Пісенна лірика про кохання».

У номінації «П’єси» перша премія (та 10 000 гривень) дісталась Гарольду Бодікіну (Сімферополь) за п’єсу «Червона свитка». Друга премія – Марія Балицька, «Веселкове диво» (Тернопіль), третя — Надія Ковалик, «Несамовиті» (Львів).У номінації «Кіносценарії» першу премію (15 000 гривень) отримав Віктор Абузяров (м. Ніжин, Чернігівської обл.) за сценарій «Фросина любов». Друге місце — Олександр Денисенко «Оксана» (Київ). Третє — «Страхорама» Наталія Шевченко, Олександр Шевченко (Київ).


Юрій та Тетяна Логуші-засновники конкурсу

У номінації «Романи» перша премія (20 000 гривень) присуджена львівській письменниці і журналістці Галині Вдовиченко (Львів) за роман  «Замок Гербуртів». Друга премія — Максим Кідрук (Рівне), роман «Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії».Третя — Юрій Сорока (м.Хмельницький)  «Іван Богун».

Ірина Гримайло, Світлана Скляр ("Клуб сімейного дозвілля") та Андрій Кокотюха.

 

Режисер Олесь Санінкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери