Буквоїд

«Коронація слова» коронувала своїх лауреатів

05.06.09 13:48 / Буквоїд
Вчора відбулась церемонія нагородження переможців ІХ літературного конкурсу «Коронація слова».
Цього року до традиційних номінацій «Романи», «Кіносценарії», «П’єси» додалась ще одна «Пісенна лірика про кохання». Переможцем в цій номінації несподівано для багатьох і для самого себе, став Тарас Антипович (Київ, «Осінній кіберпанк»). «Я написав три прозових книги і нічого за них не отримав, а тутодин віршик…», - здивувався він.

Тарас Антипович

Грошова премія за перше місце склала 8000 гривень. Нова номінація привернула увагу багатьох шанувальників пісенного жанру — на конкурс надійшло близько 4 тисяч листів. Важливість нововведення підкреслив і її куратор Анатолій Матвійчук, який розповів, що гарних ліричних текстів на українській сцені дуже не вистачає: «На естраді так багато співаючих трусів, і так мало співаючих душ та сердець!», - зізнався він.


Анатолія Матвійчука дуже захопила гра на сопілці Олесі Сінчук, яка отримала третю премію в номінації «Пісенна лірика про кохання».

У номінації «П’єси» перша премія (та 10 000 гривень) дісталась Гарольду Бодікіну (Сімферополь) за п’єсу «Червона свитка». Друга премія – Марія Балицька, «Веселкове диво» (Тернопіль), третя — Надія Ковалик, «Несамовиті» (Львів).

У номінації «Кіносценарії» першу премію (15 000 гривень) отримав Віктор Абузяров (м. Ніжин, Чернігівської обл.) за сценарій «Фросина любов». Друге місце — Олександр Денисенко «Оксана» (Київ). Третє — «Страхорама» Наталія Шевченко, Олександр Шевченко (Київ).
Юрій та Тетяна Логуші-засновники конкурсу

У номінації «Романи» перша премія (20 000 гривень) присуджена львівській письменниці і журналістці Галині Вдовиченко (Львів) за роман  «Замок Гербуртів». Друга премія — Максим Кідрук (Рівне), роман «Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії».Третя — Юрій Сорока (м.Хмельницький)  «Іван Богун».

Ірина Гримайло, Світлана Скляр ("Клуб сімейного дозвілля") та Андрій Кокотюха.   Режисер Олесь Санін
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/nagorody/2009/06/05/134851.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.