Новини

14.09.2009|11:07|Буквоїд

Максим Кідрук. «Мексиканські хроніки»

Є мрії прості та буденні. Є мрії химерні та незвичайні. Останні, як правило, дуже рідко і лише завдяки чималим зусиллям стають реальністю. Нова книга лауреата другої премії конкурсу «Коронація слова – 2009» Максима Кідрука, про одну з таких мрій. І її ім´я - Мексика.

Утім це не звичайна історія про далеку латиноамериканську країну. Це не туристичний путівник чи збірка порад для самотніх мандрівців. Ця розповідь - про велику Мрію, зухвалу та абсурдну, яка на перший погляд здавалась нездійсненною, але яка врешті-решт, завдяки безладній суміші віри та впертості, втілилась у життя. «Мексиканські хроніки» - захоплююча розповідь про те, як молодий українець, йдучи за безумним покликом серця, рвонув на інший континент за дванадцять тисяч кілометрів від дому і наодинці пройшов Мексиканські Сполучені Штати від Тихого океану на заході до Карибського моря на сході.

Цією книжкою видавництво «Нора-Друк» за інформаційної підтримки українського туристичного журналу «Мандри» започатковує нову книжкову серію, під маркою якої виходитимуть твори про реальні подорожі та пригоди. 

Максим Кідрук. Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії. - К.: Нора-Друк, 2009. - 304 с.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери