Буквоїд

Максим Кідрук. «Мексиканські хроніки»

14.09.09 11:07 / Буквоїд
Є мрії прості та буденні. Є мрії химерні та незвичайні. Останні, як правило, дуже рідко і лише завдяки чималим зусиллям стають реальністю. Нова книга лауреата другої премії конкурсу «Коронація слова – 2009» Максима Кідрука, про одну з таких мрій. І її ім´я - Мексика.
Утім це не звичайна історія про далеку латиноамериканську країну. Це не туристичний путівник чи збірка порад для самотніх мандрівців. Ця розповідь - про велику Мрію, зухвалу та абсурдну, яка на перший погляд здавалась нездійсненною, але яка врешті-решт, завдяки безладній суміші віри та впертості, втілилась у життя. «Мексиканські хроніки» - захоплююча розповідь про те, як молодий українець, йдучи за безумним покликом серця, рвонув на інший континент за дванадцять тисяч кілометрів від дому і наодинці пройшов Мексиканські Сполучені Штати від Тихого океану на заході до Карибського моря на сході. Цією книжкою видавництво «Нора-Друк» за інформаційної підтримки українського туристичного журналу «Мандри» започатковує нову книжкову серію, під маркою якої виходитимуть твори про реальні подорожі та пригоди.  Максим Кідрук. Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії. - К.: Нора-Друк, 2009. - 304 с.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/books/2009/09/14/110732.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.