Головна\Події\Презентації

Події

03.09.2009|16:37|Буквоїд

Презентація «Мексиканських хронік»

7 вересня о 18.00 в київський книгарні «Є» видавництво «Нора-Друк», конкурс «Коронація слова» та журнал «Мандри» презентують «Мексиканські хроніки» Максима Кідрука.

Ви коли небудь мали Мрію? І Ви її релізували?

Є мрії прості та буденні. Є мрії химерні та незвичайні. Останні, як правило, дуже рідко і лише завдяки чималим зусиллям стають реальністю.

Нова книга лауреата другої премії конкурсу «Коронація слова – 2009» Максима Кідрука, про одну з таких мрій. І її ім’я – Мексика.

Утім, це не звичайна історія про далеку латиноамериканську країну. Це не туристичний путівник чи збірка порад для самотніх мандрівців. Ця розповідь – про велику Мрію, зухвалу та абсурдну, яка на перший погляд здавалась нездійсненною, але яка врешті-решт, завдяки безладній суміші віри та впер­тості, втілилась у життя.

«Мексиканські хроніки» — захоплююча розповідь про те, як молодий українець, йдучи за безумним покликом серця, рвонув на інший континент за дванадцять тисяч кілометрів від дому і наодинці пройшов Мексиканські Сполучені Штати від Тихого океану на заході до Карибського моря на сході.

А місяць тому Максим повернувся з нової подорожі, «натоптавши» за півтора місяці шість тисяч кілометрів Південною Америкою, перетнувши увесь Еквадор, Перу та північ Чилі, побував на найвищому діючому вулкані світу - Котопаксі, спускався в амазонську сельву, побачив пустелю Наска, руїни Чан-Чану, кладовище Чаучійя, Мачу Пікчу – загублене місто в горах, озеро Тітікака – найвище судноплавне озеро на планеті... І нарешті став першим українцем (за реєстраційним журналом парку), який відвідав острів Пасхи.

Але про острів Пасхи та блукання в пустелі Атахама  - незабаром!

Ця книга відкриває серію книжок про подорожі «Мандри», інформаційну підтримку якої здійснює український туристичний журнал «Мандри».

Учасники презентації : Максим Кідрук – письменник, Елеонора Сімонова – директор видавництва «Нора-Друк», Олексій Власов – виконавчий директор конкурсу «Коронація слова», Леся Москаленко – головний редактор журналу «Мандри».

Інформація: «Нора-друк»коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери