Re: цензії

30.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Femina est…
30.12.2024|Віктор Вербич
Коли любов триваліша за життя
30.12.2024|Петро Білоус, доктор філології, професор
«Небо єднати з полем...»
18.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Нотатки мемуарного жанру
17.12.2024|Оксана Тебешевська, заслужений учитель України, письменниця
Володимир Качкан: «З того слова насію довічних пісень…»
14.12.2024|Валентина Семеняк, письменниця
Ключ до послань
10.12.2024|Ігор Зіньчук
Свобода не має ціни
01.12.2024|Ігор Зіньчук
Томас Манн „Будденброки” – роман–сага про занепад однієї родини
20.11.2024|Михайло Жайворон
Слова, яких вимагав світ
19.11.2024|Тетяна Дігай, Тернопіль
Поети завжди матимуть багато роботи
Головна\Події\Зустрічі

Події

20.10.2009|17:57|Ольга Хвостова, Кривий Ріг

«Однокласник» із поштової скриньки

Є дві гарні новини. По-перше, машина часу таки існує, і тепер точно відомо, де вона знаходиться. По-друге, найкращий журнал для розумних підлітків «Однокласник» можна передплатити у будь-якому поштовому відділенні по всій території України, і тим самим забезпечити собі і своїм рідним 12 свят на рік.

Щомісячний глянцевий журнал «Однокласник» і обидві ці гарні новини 20 жовтня привіз до Кривого Рогу головний його редактор, він же викладач-самогубець, він же дешифрувальник рукопису, знайденого у машині часу, Сергій Іванюк. Щастя зустрітися з цим неординарним співрозмовником мали старшокласники криворізької загальноосвітньої школи №35 та відвідувачі центральної дитячої бібліотеки.

Вони дізналися про конкурс юних журналістів «Твій погляд», який оголосив журнал «Однокласник» і призами за участь у якому є солідний фотоапарат і сучасний ноутбук. Сергій Іванюк розповів також про цікаві рубрики, що роблять журнал не лише гортабельним, але й дуже читабельним. Наприклад, рубрика «Брати наші менші» — це не те, що Ви подумали, а історії про молодших братів і сестер, розказані читачами журналу, а «Секретні матеріали» — це ЖЗЛ по-молодіжному: подробиці життя відомих співаків, акторів та інших публічних людей, на додачу до яких ідуть кольорові постери. Є ще кулінарна рубрика «Нашвидкуруч», музичні «Ігротека», «Музогляд» та «Співаймо разом», психологічна «Тест», кілька літературних сторінок. До речі, «Однокласник» — найлітературніший з-поміж усіх підліткових журналів, тут друкувалися не лише самі читачі, але й різного калібру відомості автори — Анастасія Левкова, Микола Сіома, Ірина Ралко та інші. 

Торік «Однокласник» відзначив 85-річчя, ще коли він називався «Червоні квіти», а згодом «Піонерія», його читали ті, хто сьогодні передплачує журнал своїм онукам. Поважний вік дарує мудрість, а не по роках мудрий редактор допомагає журналу бути сучасним і цікавим для підлітків і не тільки.

А про машину часу всі питання до Сергія Іванюка. Він закінчує розшифровувати уже третій том рукопису «Лісом, небом, водою» загадкового автора Сергія Оксеника. Цей текст він знайшов у старій машині часу. Знайшов, вийняв рукопис і закопав назад. Натякає, що читачам його роману відкриється таємниця місцезнаходження заповітної машинки. Я Сергію Іванюку майже вірю. А ви?

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери