Re: цензії

21.09.2017|Назарій Андрійчук
Антологія відцвілої епохи
20.09.2017|Марія Вишневецька
«Чорно-білі» проти «сірих»
19.09.2017|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ
Мовою допитів і зізнань
Образ досконалої людини
Про «людину-вухо» і про «хроніку глобальної антропологічної катастрофи»
17.09.2017|Ярослав Поліщук
Вірші про гарний час тут
16.09.2017|Сергій Одаренко
Настільна біблія футбольних фанатів
15.09.2017|Наталія Лапушкіна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури ДДПУ (м. Слов’янськ)
Коли янголи посміхаються...
Блукаючи нетрями містичної річки
13.09.2017|Олег Гончаренко
Стихія єднання любові і вічності
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Події

05.09.2009|08:21|Буквоїд

Валентин Бадрак: «Стратегії – це можливість зрозуміти, як досягти успіху і залишитися собою»

5 вересня о 13.00 у столичному магазині «Читайка» (м. Петрівка) відбудеться автограф-сесія Валентина Бадрака.

Днем раніше автор книжок «Стратегії геніальних жінок», «Стратегії геніальних чоловіків», «Стратегії злих геніїв» та «Стратегії щасливих пар» побував на чат-конференції на порталі «Буквоїд».

Подаємо відповіді Валентином Бадраком на запитання наших читачів.

Зоя, Ірпінь 15:07:23 Пане Валентине, рада, що у моєму місті живе людина, яка пише такі класні книжки! Бажаю вам натхнення та фінансового благополуччя для виходу у світ нових видань) А запитання наступне. Чому саме Стратегії чоловіків, жінок й так далі? Як знайшли для себе такий жанр? Та, на ваш погляд, люди зацікавлені читати такого роду книжки? Дякую

Передусім, «Стратегії» - це досвід людей, яким вдалося втілити в життя надзвичайні ідеї. Яким чином вони досягли цього – це, здається, має бути цікавим. Крім того, я гадаю, людство сьогодні на тому етапі розвитку, коли, з одного боку, все спрощено до примітиву та легкого доступу до будь-чого, а з іншого породжує відсутність віри в себе, в любов, створення передумов для відчуження. Життя у «міських джунглях» серед натовпу людей, як це не дивно, зробило окрему людину і незахищеною психологічно, і такою, що прямує до збочених орієнтирів. Книги серії «Стратегій» спрямовані на подолання шляху до себе. Я намагався писати їх на перетині літератури, психоаналізу та історичної достовірності. Враховуючи рівень їх продажу, здається, певна частина людей виявилася небайдужою до власної особистості та власного щастя.

ktatat 13:20:56 Так... Стратегії...Це ясно. А де ж тактики? стратегія без тактики, як теорія без практики... Шо робить знають усі... а як?

Переконаний, тут все навпаки. У нас тисячі томів присвячені саме тактиці, про стратегії писали замало… Але тактичні прийоми інколи суперечать розвитку власної особистості (згадайте, наприклад, правило посміхатися чи робити компліменти – від Дейла Карнегі). Стратегії – це можливість зрозуміти, як досягти успіху (тут слово успіх не має формального виразу та може бути змінено на «гармонії») і залишитися собою, не перетворитися на універсальну людину-маніпулятор. Спочатку зрозуміти себе, свої прагнення, а потім визначити шлях та особисту формулу життя.

Valery 14:47:09 Две ваши книги посвящены жене. Какова ее роль в вашем творчестве?

Полагаю, очень большая. И, особенно, в книгах, ей посвященных. Потому что там речь идет не столько о женской психологии, сколько о женском выборе. Работая на уровне биоэнергетики, она многое объясняет с другой, альтернативной стороны восприятия сознания.

Лена 09:56:56 Добрый день. Вот у меня такой вопрос. В 4-й книге «Стратегии счастливых пар» вы пытаетесь аналитический подход применить к такой сфере, как любовь. Не кажется ли вам, что любовь и семейное счастье - не та плоскость, которую можно исследовать рациональными способами?

Отчего же. Напротив, считаю, любовь (но не влюбленность) имеет именно рациональную основу. Это особенно видно на уровне выбора. Возьмите для доказательства такие пары как Николай и Елена Рерих, Пьер и Мария Кюри, Марк и Белла Шагал, Михаил и Раиса Горбачевы. И сравните их по критерию отношения к жизни, любви, семье с сотнями голливудских пар, или пар из нашего шоу-бизнеса. Тотальная инфантильность, примитивность мышления и поклонение искусственно внедренным стереотипам не позволяет им и 2-3 лет прожить вместе.

Bax 21:25:23 Скажіть, а серед геніїв, про яких Ви пишете, є українці?

Звісно, є. Наприклад, княгиня Ольга, Ярослав Мудрий, Олена Блаватська (яка народилася на Дніпропетровщині). Але, насправді, я не акцентую увагу на національну приналежність. По перше, її важко визначити (ким вважати хоча б Блаватську, коли вона – людина світу). А, по-друге, генії – це ті люди, які дуже легко відривалися від кордонів. Візьміть хоча б наших співвітчизників Ігоря Сікорського чи Миколу Гоголя.

Bax 21:26:13 Ви написали про успішних чоловіків і жінок. А чи не хотіли б Ви написати про нещастя і пороки геніальних людей і що їх штовхало до цього?

Насправді, в моїх книжках досить багато про нещастя, пороки та причини цього у великих людей. А в «Стратегіях щасливих пар» поруч з 13 щасливими чимало написано про близько сімдесят нещасливих відомих людей, звичайно, з причинами.

Луна 09:28:28 Валентин, почему Вы считаете, что формула брака, которая подходит особенным –з наменитым парам, подойдет и нам, простым смертным? Возможно, в том, что эти люди остались партнерами, а не разбежались было какое-то предначертание судьбы, а не их действия?

Во-первых, потому что «особенные - знаменитые» в жизни были обычными людьми с ворохом присущим всем нам комплексов, фобий, маний и т.д. (и даже больше, чем у обывателей). Во-вторых, про жизнь знаменитых известно столько достоверных фактов, что достаточно для анализа. И, в третьих, их примеры лучше воспринимаются – я не очень уверен, что анализ обычных пар заинтересовал бы читателей. Так вот, анализ жизни счастливых (а среди знаменитых соотношение счастливых к несчастливым приблизительно 2 – 3 к 100) убеждает, что рациональное применимо для каждого. А судьба? Не является ли успешный жребий судьбы следствием глубоко упрятанных, бессознательных установок на счастливый брак?

Луна 09:31:21 Реально ли самому научиться жить в браке правильно, даже, если человек, который рядом с тобой со временем кажется тебе не твоей половинкой, а случайным попутчиком? И если реально, то где этому учат?

Реально научиться любить и понимать партнера! А вот если уж любовь и искреннее участие в его жизни не растопит его (ее), тогда два варианта: или принять его (ее) как есть и всю жизнь ощущать это, или разбежаться. Только этому нигде не учат – надо копаться в себе, книгах, осуществлять акты воли. Но, уверен также, что выдвинутые мною 7 основополагающих стратегических принципов счастливого брака многое могут изменить в Вашем восприятии собственного брака (или жизни в паре).

Мариша 09:34:49 Работая над серией своих книг, Вы проанализировали сотни судеб известных людей, как Вы считаете, насколько детское окружение, семья и модель ее поведения влияет на то, каким и кем человек станет в будущем?

Есть хорошая поговорка: «Важно у кого родиться, у кого учиться, и на ком жениться». По-моему, она и отвечает на вопрос. От себя могу добавить, что считаю первые 5 лет основополагающими для всей дальнейшей судьбы. Потому-то, кстати, мы всегда и говорим, что не властны над своей судьбой, ведь мы не властны над первыми своими годами. Но волевые усилия даже при плохом старте могут очень много изменить.

Александр 11:30:19 Валентин, что побудило к написанию книг, и последует ли продолжение?

Побудило неверие современного человека в себя, в свои невероятные способности. Все избранные для исследования личности ничего не получили в наследство (за исключением, может быть, Александра Македонского да князя Ярослава). То есть, начинали свой путь не только без подкидного мостика, но с очень низкого старта. А достигли заоблачных высот. Продолжение... Возможно, ведь из исследуемых мною порядка четырех сотен биографий использовано только 72. Но, не в ближайшее время, сейчас пишу совсем иную книгу.

Александр 11:32:03 Не жалеешь ли о работе в УНИАН, что дала эта работа, и отличается ли это информагентство сейчас от того, в котором пришлось работать несколько лет тому назад?

УНИАН всегда вспоминаю добрым словом - отменная кузница журналистских кадров. Работа в УНИАНе открыла много возможностей, на горизонте возникли интересные люди, всплыли новые идеи, - одним словом, много дала. Каков УНИАН сейчас? Наверное, еще более динамичный, вертящийся, как водоворот. Приятно, что сохраняет креативность и конкурентоспособность на информационном рынке.

Віталіна 12:40:00 Валентине, чи відрізняються генії-чоловіки від геніїв-жінок?

Для чоловіків усе зрозуміло - вони прагнуть до звершень. Для жінок - це питання самовизначення. Чи розчинитися в сім´ї, чи виборювати щастя у чоловіків. Тому багато геніальних жінок залишилися самотніми: Олена Блаватська, Айседора Дункан, Коко Шанель, Марія Кюрі (після загибелі чоловіка). Багато видатних жінок не біли щасливими. Але то їх власний вибір. Чоловікам частіше вдавалося поєднати геніальність та щастя. Особливо, коли вони були егоцентристами, що не здатні любити.

Віталіна 12:52:43 В наші часи чимало сімей розділяють любов та секс. Тобто, коханці та коханки... Чи може існувати щаслива пара за таких умов, чи це вже нещаслива пара за визначенням?

Серед моїх героїв такі були (спеціально включив для наочності). Наприклад, Жан-Поль Сартр та Симона де Бовуар. Та й інші. Секс «на стороні» - великий виклик сім´ї - на психоемоційному та енергетичному рівнях. Переважна більшість людей такий виклик не витримує. Чи потрібно себе тестувати, кожен вирішить самостійно.

Nikolay 12:52:54 Уважаемый Валентин Владимирович, какие следующие «Стратегии» в Ваших планах? Может быть сейчас будет интересно для общества стратегии выдающихся президентов или Премьер-министров?

Про президентов и премьеров, особенно современных, писать скучно. Они, в своем большинстве, сегодня не являются яркими личностями. Сегодня, как никогда раньше, маска, предлагаемая на обозрение и сам лидер, отличаются друг от друга. Кроме того, политика, сама по себе, деструктивна...коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери