Головна\Події\Книжковий ринок

Події

30.01.2011|08:17|Буквоїд

Видавництво «Веселка» очолив письменник Василь Степаненко

Голова Держкомтелерадіо Юрій Плаксюк представив колективу державного спеціалізованого видавництва дитячої літератури «Веселка» нового директора. Ним призначено члена Національної спілки письменників України Василя Степаненка.

Зміна керівника відбулася у зв’язку з тим, що попередній директор видавництва Ярема Гоян подав заяву про дострокове припинення контракту.
Новий керівник «Веселки» має чималий досвід роботи у книговидавничій сфері. Після закінчення Київського державного університету імені Т. Шевченка Василь Іванович Степаненко (1950 р.н.) багато років працював керівником структурних підрозділів Держкомтелерадіо, був заступником головного редактора видавництва «Веселка», головним редактором видавництва «Мистецтво», очолював приватні видавництва «ВІК» та «Епселон».

Він автор 15 книжок, 9 з яких – дитячі. У літературних колах його знають як  перекладача грецької літератури. Найвідоміший перекладацький проект Василя Степаненка – «Міфи та легенди Греції» у 7 книгах, який виходить у видавництві «Веселка». За свою літературну діяльність, що сприяє зміцненню дружби між Україною та Грецією, Василь Степаненко нагороджений «Срібною амфорою Греції», йому присвоєно звання почесного громадянина Афін.  

Інформація: Прес-служба Держкомтелерадіокоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери