Буквоїд

Видавництво «Веселка» очолив письменник Василь Степаненко

30.01.11 08:17 / Буквоїд
Голова Держкомтелерадіо Юрій Плаксюк представив колективу державного спеціалізованого видавництва дитячої літератури «Веселка» нового директора. Ним призначено члена Національної спілки письменників України Василя Степаненка.
Зміна керівника відбулася у зв’язку з тим, що попередній директор видавництва Ярема Гоян подав заяву про дострокове припинення контракту.
Новий керівник «Веселки» має чималий досвід роботи у книговидавничій сфері. Після закінчення Київського державного університету імені Т. Шевченка Василь Іванович Степаненко (1950 р.н.) багато років працював керівником структурних підрозділів Держкомтелерадіо, був заступником головного редактора видавництва «Веселка», головним редактором видавництва «Мистецтво», очолював приватні видавництва «ВІК» та «Епселон». Він автор 15 книжок, 9 з яких – дитячі. У літературних колах його знають як  перекладача грецької літератури. Найвідоміший перекладацький проект Василя Степаненка – «Міфи та легенди Греції» у 7 книгах, який виходить у видавництві «Веселка». За свою літературну діяльність, що сприяє зміцненню дружби між Україною та Грецією, Василь Степаненко нагороджений «Срібною амфорою Греції», йому присвоєно звання почесного громадянина Афін.   Інформація: Прес-служба Держкомтелерадіо
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/bookmarket/2011/01/30/081710.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.