Re: цензії

20.11.2024|Михайло Жайворон
Слова, яких вимагав світ
19.11.2024|Тетяна Дігай, Тернопіль
Поети завжди матимуть багато роботи
19.11.2024|Олександра Малаш, кандидатка філологічних наук, письменниця, перекладачка, книжкова оглядачка
Часом те, що неправильно — найкращий вибір
18.11.2024|Віктор Вербич
Подзвін у сьогодення: художній екскурс у чотирнадцяте століття
17.11.2024|Василь Пазинич, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Діалоги про історію України, написану в драматичних поемах, к нотатках на полях
Розворушімо вулик
11.11.2024|Володимир Гладишев, професор, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
«Але ми є! І Україні бути!»
11.11.2024|Ігор Фарина, член НСПУ
Побачило серце сучасніть через минуле
10.11.2024|Віктор Вербич
Світ, зітканий з непроминального світла
10.11.2024|Євгенія Юрченко
І дивитися в приціл сльози планета

Літературний дайджест

Must Read квітня 2017. ТОП-5 книжкових новинок від українських видавців

Якщо ви не можете обрати цікаву книгу, то ми допоможемо вам підібрати ту книгу, яка справить на вас виключно позитивне враження та подарує незабутні емоції.

В квітні на полицях книжкових магазинів з’явилися новинки в українському перекладі.

Книги наведені нижче, дійсно варті уваги кожного читача. 

enotbook 

Китайська модель 

На Заході політичні системи звикли ділити на «хороші» демократії і «погані» авторитарні режими. На думку Деніела Белла, нинішній політичний режим Китаю стоїть десь посередині між двома крайнощами. Він вважає, що так званий тамтешній комунізм останніми роками трансформувався в політичну меритократію. Чим характеризується «політична меритократія»? Яких вад цього режиму слід уникати? Які його беззаперечні переваги не можна ігнорувати і як їх успішно поєднати з демократичними цінностями? 

Подив і тремтіння  

Цю книгу написала бельгійська письменниця Натомб Амелі. Переклад українською зробив Віктор Шовкун. За роман письменниця отримала премію Французької академії. Роман зображує конфлікт двох надзвичайно різних культур – східної та західної. Головна героїня книги народилася в Японії і через деякий час захотіла повернутися, щоб працювати в компанії в Токіо. Незважаючи на те, що дівчина намагається бути корисною, провалля ментальності постійно викликає певні неприємності та непорозуміння між роботодавцями. Авторка викликає у читача різні емоції – подив, сміх, радість та навіть співчуття в деяких випадках. Цікавий факт – авторка після закінчення університету працювала у великій компанії в Японії протягом року. 

Коли Марні була поруч 

Автором книги є Джоан Г. Робінсон, українською роман переклав Володимир Чайковський. Головною героїнею роману є сирота Анна, яка живе разом з названими батьками. Життя дівчинки доволі складне, тому що в школі дівчина не знайшла справжніх щирих друзів. Однак після подорожі в маленькому селищі Літл-Овертон на узбережжі океану її життя змінюється. Саме там Анна знайомиться з Марні, яка проживає у незвичайному Домі на болоті. Нова подруга постійно проводить час з Анною – вони граються, ходять в ліс, діляться секретами. Марні іноді поводить себе дуже дивно, тому часом Анні спадає на думку те, що її подруга Марні несправжня. Однак чи справжня Анна? Що ж так пов’язало двох дівчин, які зовсім не схожі одна на одну? 

Самостійна дитина, або як стати «лінивою мамою» 

Книга написана Анною Биковою – психологом, вихователем та досвідченою мамою. В книзі автор відкриває деякі секреті про те, як бути не тільки люблячою мамою, але й жінкою. Важливо розуміти, що надмірний контроль шкодить дитині. Гіперопіка шкодить насамперед дитині, оскільки потім їй буде важко брати на себе відповідальність та самостійно приймати рішення. В книзі є користі поради щодо того, як навчити дитину порядку та засинати у своїй кімнаті, коли треба допомогти дитині, а коли варто дати їй спробувати самій. Також книга розповість вам, чому гіперопіка небезпечна для дитини і як перестати бути мамою-перфекціоністкою, а стати «лінивою мамою». 

Дівчина-ґік 

Книгу про дівчинку-всезнайку написав Голлі Смейл. Головна героїня книги – Гаррієт Меннерс. Їй п´ятнадцять років і навчається вона в Лондоні. Гаррієт знає все, що завгодно, але вона не знає того, що повинна знати кожна дівчинка – як одягатися, гарно фарбуватися і спілкуватися з однолітками. Дівчині надзвичайно важко знайти спільну мову з однолітками, вона виявляється зовсім непристосованою до соціуму. Вона не така як всі дівчата її віку, вона читає не модні журнали, а Оксфордський словник. Однак в один день все може змінитися для Гаррієт. Дівчині випадає унікальна можливість стати обличчям відомого бренда «Бейлі». Книга розповість вам про те, чи вдалося дівчині перетворитися в справжню зірку світу моди зі звичайного підклітка. Також в книзі зображені любовні переживання героїні, оскільки вона знайомиться зі справжнім красунчиком. Чи залишиться Гаррієт собою? Особливість книги в тому, що вона написана на мові, характерній для сучасних підлітків.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

21.11.2024|18:39
Олександр Гаврош: "Фортель і Мімі" – це книжка про любов у різних проявах
19.11.2024|10:42
Стартував прийом заявок на щорічну премію «Своя Полиця»
19.11.2024|10:38
Поезія і проза у творчості Теодозії Зарівної та Людмили Таран
11.11.2024|19:27
15 листопада у Києві проведуть акцію «Порожні стільці»
11.11.2024|19:20
Понад 50 подій, 5 сцен, більше 100 учасників з України, Польщі, Литви та Хорватії: яким був перший Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
11.11.2024|11:21
“Основи” вперше видають в оригіналі “Катерину” Шевченка з акварелями Миколи Толмачева
09.11.2024|16:29
«Про секс та інші запитання, які цікавлять підлітків» — книжка для сміливих розмов від авторки блогу «У Трусах» Анастасії Забели
09.11.2024|16:23
Відкриття 76-ої "Книгарні "Є": перша книгарня мережі в Олександрії
09.11.2024|11:29
У Києві видали збірку гумору і сатири «СМІХПАЙОК»
08.11.2024|14:23
Оголосили довгий список номінантів на здобуття Премії імені Юрія Шевельова 2024 року


Партнери