Re: цензії
- 22.07.2026|Юрій Горблянський, Львів–Зашків«ХТО ТАМ ПОВИС ТІМ’ЯЧКОМ ВНИЗ…»: про «діточі» вірші-«хулігани» для шибайголовних непосидюх…
- 21.07.2026|Валентина Семеняк, письменницяБути Небом ― це любити всіх
- 20.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськРізьба на долонях
- 20.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикантБути переможцем — це вибір
- 18.07.2026|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на ТернопілліПромені любові осонцюють життя
- 18.07.2026|Михайло ЖайворонЧервона нитка крові нового роману Петра Білоуса
- 14.07.2026|Вероніка Чекалюк, науковиця, журналісткаКоли тіло каже «Ні»: книга, що навчає «слухати себе»
- 14.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЛіричний щоденник Роксолани Жаркової
- 10.07.2026|Ігор ЧорнийКоли магія поза законом
- 10.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикантСміливість бути собою
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Стефані Майєр презентувала нову вампірську книгу
У перший день продажів нової новели Стефані Майєр «Коротке друге життя Брі Таннер» друкований варіант книги розходився в середньому зі швидкістю 79 копій на хвилину.
Як повідомляє журнал The Bookseller, упродовж 19 годин - з п´ятої ранку і до півночі 5 червня всього було продано 89 549 друкованих примірників нової новели Стефані Майєр, яка є свого роду додатком до «Затемнення» - третьому романом вампірського циклу. Згідно з даними Nielsen BookScan, на паперові копії книги було витрачено 512 226 фунтів. Ціна на старті повсюдно була нижчою - у середньому вона виявилася знижена на 52,3% з 11.99 до 5.72 фунта.
Електронні копії книг при цьому виявилися дорожче друкованих. На вчорашній день книга обіймала 5-е місце в чарті продажів Великобританія iBookstore, де ціна складала 8,99 фунта. Про те, скільки конкретно електронних копій було продано, поки не відомо. Як обіцяла раніше Стефані Майер своїм шанувальникам, на офіційному сайті новели нову книгу з 7 червня до 5 липня можна було знайти у вільному доступі. Читати її охочим доведеться онлайн - можливість скачати або роздрукувати текст не передбачена.
Завдяки виходу нової книги, продажі всіх романів вампірської саги «Сутінки» підскочили в середньому на 8,5% вже упродовж тижня до 5 червня.
Інформація: pro-books.ru
На фото: Стефані Майєр
Додаткові матеріали
- Топ-10 квітня від Ozon.ru
- Топ-10 березня від Ozon.ru
- Топ-10 лютого від Ozon.ru
- Названо найпопулярнішого європейського письменника
- Топ-10 січня від Ozon.ru
- У Британії опубліковано ТОП-10 письменників десятиліття
- Продано 29 мільйонів книг Роулінг
- У Великобританії оголосили список книжок, які найчастіше купують на Різдво
- Топ-10 грудня від Ozon.ru
- «25 багатїів України» очолили ТОП-10 «Читайки»
- Стефані Майєр звинуватили у плагіаті
- «Сутінки» з’являться у коміксах
- Письменниця Стефані Майєр – одна із високооплачуваних жінок у шоу-бізнесі
- Стефані Майєр потрапила під гарячу руку Стівена Кінга
- Ватикан засудив вампірську сагу
- Автор саги «Сутінки» написала нову книгу
- Книжкова торгівля Британії підрахувала збитки за весну
Коментарі
Останні події
- 23.07.2026|08:09В Ужгороді нагородили переможців VIII Всеукраїнського конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- 20.07.2026|10:48Внаслідок ворожого обстрілу Київщини знищено склад видавництва «Книголав» та 250 тисяч книжок
- 20.07.2026|10:24Мережа «Моя книжкова полиця» остаточно закриває офлайн-простори та трансформується у ГО «Почитай мені»
- 20.07.2026|10:16У центрі Львова працює книжковий «Трамвайчик»
- 16.07.2026|17:03Наталка Сняданко: розмова про письмо, переклади, Україну і Європу
- 16.07.2026|10:32На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2026»
- 16.07.2026|10:30Укрзалізниця запускає інтерсіті до Луцька в дні Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера»
- 14.07.2026|14:39BestsellerFest у Львові: Жан Рено, Артем Чех, Ірена Карпа, Володимир Кличко та інші культові особистості
- 14.07.2026|09:25У Флориді відбудеться творчий вечір відомого письменника Ігоря Павлюка
- 10.07.2026|09:37Інтерактивні читання, творчі майстерки, квести, руханки для дітей: якою буде дитяча програма на фестивалі «Фронтера»
