Re: цензії
- 08.05.2026|Ігор ПавлюкТрава на мінному полі під крилом Жайворона
- 05.05.2026|Ігор ЧорнийСтороннім вхід заборонено
- 05.05.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЛудження ліри
- 03.05.2026|Віктор ВербичПопри простір безперервної війни та пітьму безчасся
- 29.04.2026|БуквоїдПісля смерті. Як у повісті «Повернення» Максим Бутченко поєднав Маріуполь, чужі тіла і впертий пошук родини
- 28.04.2026|Аркадій Гендлер, УжгородДля поціновувачів полікультурного минулого України
- 27.04.2026|Валентина Семеняк, письменницяСвітлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
- 25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
- 23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУРимована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Книжкова торгівля Британії підрахувала збитки за весну
За результатами двох весняних місяців британські книготорговці «не дорахувалися» 17 з гаком мільйонів фунтів.
Як повідомляє журнал The Bookseller з посиланням на статистику сервісу Nielsen BookScan, що об´єднала дані про продажі більш ніж 8 тисяч британських книжкових рітейлерів, протягом травня британці витратили на книжкову продукцію 100, 7 мільйонів фунтів. Це на 4% менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 1,6% - з травнем 2008, 6,1% - 2007. За параметрами обсягу продажу впали на 5,7% до 13,9 мільйона примірників.
У квітні втрати книжкової торгівлі були куди більш важливими. Продажі книг в порівнянні з тим же місяцем попереднього року знизилися на 11.7% до 98,2 мільйона фунтів. У сукупності, за два весняні місяці на книги було витрачено на 17,3 мільйона фунтів менше, ніж у минулому році.
Раніше в журналі була опублікована також інформація про те, що рівень продажів в першому кварталі 2010 року в Британії визнаний найнижчим за останні чотири роки. У порівнянні з минулим роком продаж в першому кварталі року поточного впали на 5,9%.
Погоду в окремих сегментах традиційно продовжують робити бестселери. Так, сегмент художньої літератури, продаж в якому істотно не знижувалися, «тримає» трилогія «Міленіум» Стіга Ларссона. В кінці травня, нагадаємо, кількість проданих у Британії примірників першої книги трилогії перевищила мільйон.
Сегмент підліткової літератури наразі робить безпрограшну ставку на романи про вампірів — жанр розквітнув пишним цвітом після успіху «вампірської саги» Стефані Майєр.
А останній книзі найвідомішого шеф-кухаря Великобританії Джеймі Олівера вдалося «підняти» продажі в секторі книг про кулінарію.
У цілому продажі літератури нон-фікшн, як і раніше просідають: зокрема, в секторах біографічної літератури та мемуарів і літератури про подорожі.
Інформація: pro-books.ru
Коментарі
Останні події
- 09.05.2026|08:18У просторі PEN Ukraine відбудеться презентація книжки “Кому вони потрібні?” Петра Яценка
- 08.05.2026|20:15Роман «Простак» Марі-Од Мюрай виходить в Україні: старт передпродажу
- 08.05.2026|20:11Велике поповнення бібліотек: 122,5 тисячі нових книжок поїдуть до читачів
- 05.05.2026|10:21Чинник досконалості мови (Розгорнута анотація)
- 03.05.2026|06:51«Подвиги Геракла: Стратегія перемоги у міжнародних відносинах»: вийшла друком книжка українського дипломата Данила Лубківського
- 03.05.2026|06:49У перекладі польською мовою вийшов роман Володимира Даниленка «Клітка для вивільги»
- 30.04.2026|09:22Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
- 29.04.2026|10:20До Луцька завітає автор книжок-бестселерів Володимир Станчишин
- 28.04.2026|10:53«Вавилон. Точка перетину»: в Києві відкриється фотовиставка акторів та військових Антона Прасоленка і Ярослава Савченка
- 28.04.2026|10:461-3 травня у Львові відбудеться ювілейний Ukrainian Wine Festival
