Re: цензії
- 21.08.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДитячий світ недитячого поета
- 21.08.2026|Наталія МартинюкПравда і вигадка у книжці Володимира Даниленка «Ліки від любовної лихоманки»
- 19.08.2026|Людмила Даниленко, літературознавиця«Обійми мої – це твоє укриття»: образ прифронтового Запоріжжя в поетичній збірці «Ми є» Валентини Вісленко
- 19.08.2026|Олена ВолинськаДиво, що рятує від прірви
- 14.08.2026|Тетяна Безушко-ГрабНезламна Олена Пчілка: відгук на роман «Мармурова жінка»
- 08.08.2026|Юрій Горблянський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Львівського національного університету імені Івана ФранкаІсторична реконструкція націєтворчих змагань в ретроромані Юрка Вовка (Юрія Зилюка) «Передбачення Курта Зіберта»
- 06.08.2026|Віктор ПалинськийІноземець
- 04.08.2026|Тетяна Мороз, письменниця, книжкова оглядачка, бібліотекаркаСтрокате літо під однією обкладинкою
- 02.08.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун лікарка-психіатриня, психотерапевтка, письменницяПісля цієї книжки хочеться подзвонити мамі
- 02.08.2026|Ігор ЧорнийІнтриги, шпаги і любов
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Василь Кузан презентує роман "Експрес-наречений"
На цьогорічному Форумі видавців буде презентовано ще одну цікаву новинку. "Український пріоритет" щойно видав книгу Василя Кузана "Експрес-наречений".
Як каже самий автор: "Це роман про весілля, весілля колоритне, наповнене непередбачуваними подіями, крутими сюжетними поворотами, скандалами, феєричним гумором та драматичними сльозами, фольклором і лірикою. Це погляд на весілля зсередини, адже я маю неабиякий досвід тамади. Для багатьох прочитання стане шоком, бо більшість людей ніколи і уявити не могли, що відбувається за кулісами такого яскравого і неповторного, такого величного і святкового дійства". А ще Василь каже, що всі ситуації взяті з життя - нема нічого видуманого. Усе тільки літературно оформлено та змінено імена героїв.
Перший відгук на роман у газеті "Новини Закарпаття" уже опублікував письменник і журналіст Василь Горват. Він назвав книгу Кузана "Закарпатським декамероном".
Публікуємо тут інструкцію до роману Василя Кузана, опубліковану на першій сторінці книги.
ІНСТРУКЦІЯ
до роману «Експрес-наречений»
Читання роману рекомендується для профілактичного, медичного та реабілітаційного застосування. Діюча речовина – слово. Містить також розділові знаки, вкраплення фольклору, цензуровану лексику, філософські сентенції, що позитивно впливають на розвиток мозку та розумові здібності читача.
Лікарська форма – роман для інтелектуальних ін’єкцій.
Фармакотерапевтична група – психостимулюючі та ноотропні препарати.
Показання: органічні, метаболічні порушення та нейродегенеративні захворювання головного мозку, снобізм, відсутність почуття гумору, цинізм, нарцисизм, імпотенція, українофобство, прагнення влади задля самоутвердження, пиха, гординя, бездуховність, травматичні пошкодження головного мозку, струс черепно-мозкової коробки.
Протипоказання: підвищена чутливість до одного із компонентів препарату, вагітність, неповноліття, слабке серце, недорозвинений вестибулярний апарат, порушення функції шлунку та кишківника, нетримання сфінктерів, духовна імпотенція, клінічна смерть. У період грудного вигодовування молодими матерями можлива втрата молока. Категорично заборонено читати роман під час керування авто- та авіатранспортом.
Спосіб застосування та дози: препарат призначений для внутрішньо-мозкового вживання при кімнатній температурі та яскравому освітленні. Оптимальна рекомендована тривалість курсу лікування – три дні. Ефективність терапії зростає при проведенні повторних курсів.
Побічні реакції: нудота, безсоння, гіперболізоване бажання кричати, що такого бути не може, тимчасові короткотривалі алергічні реакції на сучасність, психічні розлади, втрата апетиту, запаморочення, задишка, посилене серцебиття, втомлюваність, відсутність ерекції, артеріальна гіпо- та гіпертензія, гіперсексуальність.
Дослідниками не помічено випадків інтоксикації або негативного впливу на здоровий організм внаслідок передозування.
Додаткові матеріали
- Письменники втретє підкорили Говерлу
- Вийшла антологія поезії про Євромайдан від 31 поета
- З’явився новий номер віртуального часопису Захід-Схід
- Сергій Жадан: «До нинішньої опозиції, як і до нинішньої влади, я ставлюсь із ненавистю»
- Жодного слова про кохання в Ужгороді
- 10 бестселерів: що читають українці під зливи із грозами
- Майдан у книжках
- Василь Кузан: «Писати про тілесне не є гріхом, так само як і не є гріхом тілесна любов, бо без неї було би на світі і нас»
- В Ужгороді відбудеться Еротичний фестиваль "Березневі коти"
Коментарі
Останні події
- 19.08.2026|13:05Василь Терещук: «Поезія - це завжди вихід поза рамки»
- 17.08.2026|13:18Дівчина, яка не витримала власного життя: Гейден Панеттьєр, Кличко і Україна
- 16.08.2026|21:26Література на смак — у прямому сенсі. І це не жарт
- 14.08.2026|11:19Від вікторіанської класики до богинь Олімпу: які книжки видавництво READBERRY готує на осінь 2026 року
- 14.08.2026|11:16Розпочався конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2026 рік
- 13.08.2026|16:17Від полиці до читача: українська книга без кордонів
- 11.08.2026|08:03«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Красне письменство»
- 10.08.2026|20:33BestsellerFest у Львові: спалені ворогом книжки, довжелезні черги по автографи і пів мільйона для «Азову»
- 10.08.2026|20:30Yakaboo Publishing видає книжку «Привиди Бахмута: спогади снайпера» — особисту історію командира легендарного підрозділу
- 10.08.2026|07:59«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Софія»
