Головна\Події\Презентації

Події

20.11.2013|20:47|Буквоїд

Вийшла друком книга першого лауреата премії «Золотий Пістоль»

У середині листопада цього року в книгарнях з`явилася книга сумчанина Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу».

Це – перший автор, який отримав нагороду «Золотий Пістоль» за кращий гостросюжетний твір. Пам`ятний знак та грошовий додаток у розмірі 1 тисячі гривень Владислав Івченко отримав як підномінацію Всеукраїнського конкурсу романів, сценаріїв та п`єс «Коронація слова». 

Цей твір – продовження проекту «Стовп самодержавства», написаного Івченком у співавторстві з Юрієм Камаєвим. Книга була видана 2011 року «Клубом Сімейного Дозвілля». У новій книзі герой чотирнадцяти оповідань, колишній працівник київської Охранки Іван Карпович Підопригора, пішов зі служби та зайнявся приватною детективною практикою. Дія відбувається в Україні на початку ХХ століття, в часи, коли частина нашої країни входила до складу Російської імперії. 

«Золотий Пістоль» - персональний проект письменника, журналіста та сценариста Андрія Кокотюхи. Премія вручається за кращий, за його визначенням, гостросюжетний твір українського автора. Оскільки розмаїттям жанрів та авторів сучасна українська література поки не балує, відзнаку може отримати автор будь-якого твору, розрахованого на масову аудиторію та написаному в жанровому ключі, якщо це не мелодрама, фантастика і фентезі. Так само може претендувати на «Золотого Пістоля» український автор, який пише російською мовою, але твір написаний на актуальному українському матеріалі та має український контекст. 

Партнерами проекту виступила компанія «Обрій Контент Менеджмент Україна».  Це додає нагородженим додаткові можливості: ексклюзивний контракт на видання в електронної книги. У паперовому вигляді книгу лауреата «Золотого Пістоля» Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу» видало видавництво «Темпора»

Крім Владислава Івченка, цього року «Золотого Пістоля» отримав Олексій Волков із Тернопільщини – за вагомий внесок у розвиток сучасного українського гостросюжетного роману. За словами А. Кокотюхи, вручення «Золотого Пістоля» планується стати щорічним і в перспективі може вийти за рамки «Коронації слова» - за умови, якщо гостросюжетна проза в Україні почне розвиватися активно і стане потужним сегментом книжкового ринку.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери