Головна\Події\Нагороди

Події

24.10.2016|08:56|Буквоїд

Катерина Калитко отримала престижну премію у Словенії

Українська поетка, перекладачка, авторка прозових творів Катерина Калитко у вересні отримала престижну премію CrYstal Vilenica, яку вручають на Міжнародному літературному фестивалі у Віленіці (Словенія).

“За письмо, що залишило журі з почуттям динамічного і вроджено красивого поетичного голосу, вірші, які переміщували через серію винахідливих питань про історичне наступництво, людську близькість і подолання втрати, питань із метафізичними і навіть духовними тонами; і, можливо, перш за все, за вірші, переконливий національний характер яких передає безпомилковий універсальний резонанс людства безмежного і безстрашного, в 2016 році нагороду CrYstal Vilenica вручаємо Катерині Калитко”, – зазначають на сайті премії.

Іншу нагороду фестивалю – приз Вілениці- отримала хорватська письменниця, есеїстка й публіцистка, літературознавиця Дубравка Угрешич.

Міжнародний літературний фестиваль у Віленіці щороку збирає поетів, прозаїків, драматургів і публіцистів. Його організаторами є Асоціація словенських письменників та Культурний центр Віленіца.

Раніше премію CrYstal Vilenica отримували Таня Малярчук (у 2013 році) та Наталка Білоцерківець (2001 рік).

Інформація: ЛітАкценткоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери