Re: цензії

20.01.2021|Ірина Будзяк, Івано-Франківськ
Спішу до вас
18.01.2021|Валентина Семеняк
Маємо пам’ятати: у кожного з нас своя, наймиліша у світі «Загребля»
17.01.2021|Олександр Козинець
Добро, яке випромінює радість
17.01.2021|Ярослав Поліщук
Знаки часу
15.01.2021|Богдан Дячишин, Львів
Митець живого слова і думки
13.01.2021|Ігор Фарина, член НСПУ
Голоси з перехрестя епох
12.01.2021|Сергій Синюк
Наука болем
11.01.2021|Богдан Дячишин, Львів
Сотворіння живого слова і думки
11.01.2021|Роксолана Жаркова, літературознавиця
Божі птахи прилетіли: минуле і сучасність в жіночому письмі Наталії Яреми
11.01.2021|Віктор Шарпатий, доктор історичних наук, професор
Лідер, якого пощастило мати Франції
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

05.12.2019|07:25|Буквоїд

Yakaboo відкидає звинувачення в рекламі пріоритетно книг російських видавців

Yakaboo відреагувала на заяву засновниці видавництва “Моя книжкова полиця” Наталії Моспан щодо співпраці інтернет-крамниці із Росією. Подаємо повний текст відповіді Yakaboo.

Yakaboo.ua вдячні видавництву “Моя книжкова полиця” за 1,5 роки співпраці, яка розпочалась в травні 2018 року. 

Компанія ТОВ “Якабу Трейд” офіційно імпортує книги 19 видавництв з Росії та 550 видавництв з Великої Британії. Ми діємо в рамках українського законодавства, й імпортуємо в Україну з РФ лише ті книги, дозвіл на ввезення яких було надано Державним комітетом телебачення і радіомовлення України. При цьому більше 70% асортименту імпортованої російської книги - це перекладна література західних відомих авторів, перекладених на російську такими знаковими видавництвами як: МИФ, Альпіна, інші.  

Ключові цінності, якими в своїй роботі керується наша компанія, є:

- Свобода вибору: мов видання (у нас в асортименті представлено книги 71 мовою), форматів (паперова книга, електронна та аудіо), жанрів, методів доставки, каналів комунікації і тд. 

- Підтримка на рівні політики компанії Yakaboo вітчизняних авторів та видавництв (промо, реклама, інше). Тому вважаємо некоректними звинувачення в рекламі пріоритетно книги російських видавців. Основна ставка в комунікації  у нас йде на популяризацію вітчизняних авторів. Цьому підтвердженням є ТОП-продажів на Yakaboo, який формується автоматично.

Також для інформації надаємо ТОП продажів в “Чорний тиждень”

Хочемо звернути увагу на те, що сьогодні контрафакт, а не імпортна російська книжка, став першопричиною проблем галузі і є основною загрозою для української книги і ринку. Якщо раніше українська книга за рахунок ціни легко конкурувала, наприклад, з російською (вона дорожче в 1,5-2 рази), зараз контрафакт дешевше вітчизняних чи офіційно ввезених видань. Щоб ринок міг сам розвиватись, вкладати гроші в розвиток авторів, видавництв, книг, галузі — він не повинен боротись сам-на-сам з тіньовим ринком, який на сьогодні через наявність різних обмежень наповнився дешевим, але якісним контрафактом. Ситуація з піратством електронного контенту ще гірша.  

Ми свідомі того, що Yakaboo — лідер online-ринку, який розвиває як і всю галузь, так і кожного його гравця. Ми й надалі будемо продовжувати допомагати і сприяти в першу чергу продажам українських видавців на нашому майданчику: рекламою, пріоритетною видачею, промо-акціями, комунікацією в соцмережах і тд. Додаткові матеріали

04.12.2019|16:02|Події
Видавництво «Моя книжкова полиця» йде з Yakaboo через Росію
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери