Re: цензії

20.01.2021|Ірина Будзяк, Івано-Франківськ
Спішу до вас
18.01.2021|Валентина Семеняк
Маємо пам’ятати: у кожного з нас своя, наймиліша у світі «Загребля»
17.01.2021|Олександр Козинець
Добро, яке випромінює радість
17.01.2021|Ярослав Поліщук
Знаки часу
15.01.2021|Богдан Дячишин, Львів
Митець живого слова і думки
13.01.2021|Ігор Фарина, член НСПУ
Голоси з перехрестя епох
12.01.2021|Сергій Синюк
Наука болем
11.01.2021|Богдан Дячишин, Львів
Сотворіння живого слова і думки
11.01.2021|Роксолана Жаркова, літературознавиця
Божі птахи прилетіли: минуле і сучасність в жіночому письмі Наталії Яреми
11.01.2021|Віктор Шарпатий, доктор історичних наук, професор
Лідер, якого пощастило мати Франції
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

04.12.2019|16:02|Буквоїд

Видавництво «Моя книжкова полиця» йде з Yakaboo через Росію

Засновниця видавництва «Моя книжкова полиця» Наталія Моспан заявила, що припиняє співпрацю із інтернет-крамницею Yakaboo. Причина співпраця останньої із російськими видавницями.

Про це Наталія Моспан написала на своїй сторінці у Facebook.

«Всі кричали, що Видавництво Старого Лева продало ворожій країні свій продукт, проте Yakaboo купив, купує і продовжує купувати в окупанта. А український книжковий ринок тим часом, тупцяє на місці, провалюючись, через відсутність зростання при тому, що кількість класних, неймовірних, вражаючих, надзвичайних, дивовижних видань зростає. Зумієте почути відповідь, куди йдуть наші гроші?!
Видавництво Моя книжкова полиця йде з Якабу, адже в умовах війни ми повинні знати хто є хто, хто з ким та за кого. Це важке рішення, та я готова втратити зараз, аби не втратити усе потім. Я захищатиму своє. Нехай мій голос лунає не надто гучно, проте чесно та твердо. Тож саме, час мої любі колеги до дій. Україна завжди програвала через неспроможність об’єднатися.
Я не вірю в заборони з боку держави проте, вірю в сильну згуртовану позицію громадян та бізнесу. Рішення за нами. Або обєднуємось і перемагаємо ворога на нашому фронті, або втрачаємо все і назавжди. Війна вимагає ясності і суспільство має знати, хто є хто. Найнебезпечніший ворог по цей бік кордону», - написала Моспан.

 

Інтернет-крамниця Yakaboo відреагувала на заяву Наталії Моспан. Подаємо коментар повністю:

Yakaboo.ua вдячні видавництву “Моя книжкова полиця” за 1,5 роки співпраці, яка розпочалась в травні 2018 року. 

Компанія ТОВ “Якабу Трейд” офіційно імпортує книги 19 видавництв з Росії та 550 видавництв з Великої Британії. Ми діємо в рамках українського законодавства, й імпортуємо в Україну з РФ лише ті книги, дозвіл на ввезення яких було надано Державним комітетом телебачення і радіомовлення України. При цьому більше 70% асортименту імпортованої російської книги - це перекладна література західних відомих авторів, перекладених на російську такими знаковими видавництвами як: МИФ, Альпіна, інші.  

Ключові цінності, якими в своїй роботі керується наша компанія, є:

- Свобода вибору: мов видання (у нас в асортименті представлено книги 71 мовою), форматів (паперова книга, електронна та аудіо), жанрів, методів доставки, каналів комунікації і тд. 

- Підтримка на рівні політики компанії Yakaboo вітчизняних авторів та видавництв (промо, реклама, інше). Тому вважаємо некоректними звинувачення в рекламі пріоритетно книги російських видавців. Основна ставка в комунікації  у нас йде на популяризацію вітчизняних авторів. Цьому підтвердженням є ТОП-продажів на Yakaboo, який формується автоматично: https://www.Yakaboo.ua/top100/category/bestsales/id/4723/

Також для інформації надаємо ТОП продажів в “Чорний тиждень”: https://blog.Yakaboo.ua/top-30-u-chornu-piatnycu/ 

Хочемо звернути увагу на те, що сьогодні контрафакт, а не імпортна російська книжка, став першопричиною проблем галузі і є основною загрозою для української книги і ринку. Якщо раніше українська книга за рахунок ціни легко конкурувала, наприклад, з російською (вона дорожче в 1,5-2 рази), зараз контрафакт дешевше вітчизняних чи офіційно ввезених видань. Щоб ринок міг сам розвиватись, вкладати гроші в розвиток авторів, видавництв, книг, галузі — він не повинен боротись сам-на-сам з тіньовим ринком, який на сьогодні через наявність різних обмежень наповнився дешевим, але якісним контрафактом. Ситуація з піратством електронного контенту ще гірша. 

Ми свідомі того, що Yakaboo — лідер online-ринку, який розвиває як і всю галузь, так і кожного його гравця. Ми й надалі будемо продовжувати допомагати і сприяти в першу чергу продажам українських видавців на нашому майданчику: рекламою, пріоритетною видачею, промо-акціями, комунікацією в соцмережах і тд.

Додаткові матеріали

27.11.2019|12:22|Події
Оприлюднено короткі списки Книги року ВВС-2019
18.06.2019|10:46|Re:цензії
Пришивання ґудзика, Або ж Справи детектива Стасика
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери