Буквоїд

Yakaboo відкидає звинувачення в рекламі пріоритетно книг російських видавців

05.12.19 07:25 / Буквоїд
Yakaboo відреагувала на заяву засновниці видавництва “Моя книжкова полиця” Наталії Моспан щодо співпраці інтернет-крамниці із Росією. Подаємо повний текст відповіді Yakaboo.
Yakaboo.ua вдячні видавництву “Моя книжкова полиця” за 1,5 роки співпраці, яка розпочалась в травні 2018 року.  Компанія ТОВ “Якабу Трейд” офіційно імпортує книги 19 видавництв з Росії та 550 видавництв з Великої Британії. Ми діємо в рамках українського законодавства, й імпортуємо в Україну з РФ лише ті книги, дозвіл на ввезення яких було надано Державним комітетом телебачення і радіомовлення України. При цьому більше 70% асортименту імпортованої російської книги - це перекладна література західних відомих авторів, перекладених на російську такими знаковими видавництвами як: МИФ, Альпіна, інші.   Ключові цінності, якими в своїй роботі керується наша компанія, є: - Свобода вибору: мов видання (у нас в асортименті представлено книги 71 мовою), форматів (паперова книга, електронна та аудіо), жанрів, методів доставки, каналів комунікації і тд.  - Підтримка на рівні політики компанії Yakaboo вітчизняних авторів та видавництв (промо, реклама, інше). Тому вважаємо некоректними звинувачення в рекламі пріоритетно книги російських видавців. Основна ставка в комунікації  у нас йде на популяризацію вітчизняних авторів. Цьому підтвердженням є ТОП-продажів на Yakaboo, який формується автоматично.
Також для інформації надаємо ТОП продажів в “Чорний тиждень”
Хочемо звернути увагу на те, що сьогодні контрафакт, а не імпортна російська книжка, став першопричиною проблем галузі і є основною загрозою для української книги і ринку. Якщо раніше українська книга за рахунок ціни легко конкурувала, наприклад, з російською (вона дорожче в 1,5-2 рази), зараз контрафакт дешевше вітчизняних чи офіційно ввезених видань. Щоб ринок міг сам розвиватись, вкладати гроші в розвиток авторів, видавництв, книг, галузі — він не повинен боротись сам-на-сам з тіньовим ринком, який на сьогодні через наявність різних обмежень наповнився дешевим, але якісним контрафактом. Ситуація з піратством електронного контенту ще гірша.   Ми свідомі того, що Yakaboo — лідер online-ринку, який розвиває як і всю галузь, так і кожного його гравця. Ми й надалі будемо продовжувати допомагати і сприяти в першу чергу продажам українських видавців на нашому майданчику: рекламою, пріоритетною видачею, промо-акціями, комунікацією в соцмережах і тд. 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/bookmarket/2019/12/05/072517.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.