Головна\Новини\Історія/Культура

Новини

20.09.2015|12:45|Буквоїд

Маріуш Машкевич. «Східна польська політика у ХХ – на початку ХХI ст.: концепції та інтерпретації»

В книзі відомого польського дипломата, соціолога та громадського діяча Маріуша Машкевича розглядаються головні ідейні витоки, засади і тенденції розвитку східної політики Республіки Польща у ХХ – на початку ХХI ст.

Окрема увага приділяється аналізу рецепції польської східної політики в українських публікаціях політичного і суспільного профілю (в широкому значенні цього поняття).

Монографія, автор якої досліджує питання безпеки й ідентичності крізь призму державного інтересу країни, ставить перед політичною та інтелектуальною елітою України низку вкрай важливих питань, від відповіді на які залежить майбутнє Української Держави. Аналізуючи співвідношення безпеки та ідентичності в системі державних інтересів, автор робить висновок, що виникнення дисбалансу між безпекою та ідентичністю «у більшості випадків призводить до початку конфліктів» і виступає своєрідним чинником анархії у міжнародних відносинах

Для широкого кола читачів, які зацікавляться історією політичних ідей та перебігом відносин між Польщею та її східними сусідами.

Маріуш Машкевич. Східна польська політика у ХХ – на початку ХХI ст.: концепції та інтерпретації.  Пер. з польськ. – К. : Ніка-Центр, 2015. – 312 с. – (Серія «Ідеї та Істо­рії»; вип. 13).

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

- фільми в кінотеатрах України

Партнери