Буквоїд

Маріуш Машкевич. «Східна польська політика у ХХ – на початку ХХI ст.: концепції та інтерпретації»

20.09.15 12:45 / Буквоїд
В книзі відомого польського дипломата, соціолога та громадського діяча Маріуша Машкевича розглядаються головні ідейні витоки, засади і тенденції розвитку східної політики Республіки Польща у ХХ – на початку ХХI ст.
Окрема увага приділяється аналізу рецепції польської східної політики в українських публікаціях політичного і суспільного профілю (в широкому значенні цього поняття). Монографія, автор якої досліджує питання безпеки й ідентичності крізь призму державного інтересу країни, ставить перед політичною та інтелектуальною елітою України низку вкрай важливих питань, від відповіді на які залежить майбутнє Української Держави. Аналізуючи співвідношення безпеки та ідентичності в системі державних інтересів, автор робить висновок, що виникнення дисбалансу між безпекою та ідентичністю «у більшості випадків призводить до початку конфліктів» і виступає своєрідним чинником анархії у міжнародних відносинах Для широкого кола читачів, які зацікавляться історією політичних ідей та перебігом відносин між Польщею та її східними сусідами. Маріуш Машкевич. Східна польська політика у ХХ – на початку ХХI ст.: концепції та інтерпретації.  Пер. з польськ. – К. : Ніка-Центр, 2015. – 312 с. – (Серія «Ідеї та Істо­рії»; вип. 13).  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/history/2015/09/20/124508.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.