Re: цензії

26.01.2022|Юлія Баір
Міжгалактична поетична мандрівка
24.01.2022|Ігор Зіньчук
Оберіг пам`яті у слові
21.01.2022|Сергій Ковалевський
Руді Мартін і його детектив Маттеус
21.01.2022|Надія Гаврилюк
Пташиним криком полечу
20.01.2022|Роксолана Жаркова, літературознавиця
Голосами з далеких доріг: французький роман про Україну
18.01.2022|Ніна Головченко
Пам‘яті Вікторії Рутковської
13.01.2022|Ігор Зіньчук
Життя заради України
08.01.2022|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Пірнання в мореокеання дум
07.01.2022|Захарі Іванов, голова Асоціації письменників Південносхідної Європи та Асоціації софійських письменників (Софія, Болгарія)
Маг напівтонів
Все, що було і чого не було, або Сповідь ґедоніста

Інфотека - письменники

Міщук Катерина

Народилася 26 жовтня 1982 року в місті Києві, але більшість свого життя прожила в селі Требухів Броварського району Київської області.

Закінчила Київський Державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, факультет графічного  дизайну.

Нині працює художнім редактором та художником у видавництві зарубіжної літератури «Юніверс» та у видавництві «Сучасний письменник». Також художнім редактором, дизайнером і художником – у дитячому пригодницькому журналі «Крилаті».

Друкувалася в часописі  «Радосинь», у дитячих антологіях «Сонячна Мальвія», «Сонячна Мальвія-2», альманахах «Радосинь-20», «Потойбіч паузи»; газетах «Літературна Україна», «Слово просвіти», «Сільський час», «Нове життя», «Наша віра», журналі «Київ» тощо. Учасниця радіопередач: «Зоряний час» зі Станіславом Шевченком, «Рукавичка» з Ганною Короненко, «Вогонь в одежі слова» з Петром Осадчуком, «Абзац» із Богданом Жолдаком, «Гранословіє» з Анною Багряною, поетичної передачі з Василем Герасим’юком, поетичної передачі з Катериною Мотрич, «Книжковий спалах» з Іваном Рябчієм, «Загадки мови» з Лесею Мовчун. 

У 2008 році здійснено видання третьої збірки поезій «Зимописи» в рамках програми «Гранти Президента України молодим діячам мистецтва для створення і реалізації творчих проектів». Перші дві збірки: «Дощ у глечику» та «Затемнення соняшника» вийшли у 2004 та 2005 роках.

Лауреат літературної премії ім. Василя Симоненка (2006 р.)

Член літературного об´єднання «Радосинь».

Член Національної спілки письменників України (2006 р.)

Стипендіат Київського міського голови (2008 р.)

Лауреат Міжнародної літературної Україно-Німецької премії ім. Олеся Гончара (2011 р.)

 Проілюструвала і оформила як художник, понад дві сотні видань, зокрема:

Дмитра Чередниченка – «Коник – коникові брат», Еріха Кестнера — «Летючий клас»,  Литовські народні казки — «Чарівний перстень», Якуба Коласа — «Нова земля», Еви-Марії Люнд — «Викрадач ангелів», Моріса Метерлінка — «П’єси», Франсуа Емманюеля — «Людське питання», Уласа Самчука — «Марія»,  Салмана Рушді — «Опівнічні діти», Пера Петтерсона «Верхи на крадених конях», Астрід Ліндґрен «Домовичок Нільс Карлсон», Наталки Поклад «Голос криці», Станіслава Шевченка «Дім для душі», Івана Донича — «Я малюю тобі музику» та «Голуб який не злетів у небо», Дмитра Чистяка — «Перші проталини» та «Надсадний сад», Олександра Безручка — «Олександр Довженко: розсекречені документи спецслужб», Нобелівських лауреатів: Тоні Моррісон — «Пісня Соломона», Томаса Манна «Зачарована Гора», Чеслава Мілоша «Вибране» та ін.Партнери