Інфотека - письменники

Міхаліцина Катерина

поетка, перекладач, редактор

Володарка премій конкурсів «Гранослов», «Привітання життя», «Смолоскип».

Вірші, проза та переклади друкувалися в різноманітній періодиці, зокрема у «Радарі», «Золотій Пекторалі» («Занепад брехні» О. Вайлда, есеї, поезія), «Кур’єрі Кривбасу» («Знак на стіні» В. Вулф, «Автостопник» Дж. Морісона), театральному журналі «Коза» («Свята куртизанка» О. Вайлда), «Українській літературній газеті». Поезія увійшла до антологій «Червоне і чорне: 100 поеток ХХ століття», «Шоколадні вірші про кохання», «Нова українська поезія», «М’якуш: антологія української смакової поезії», «На каву до Львова». За віршами К. Міхаліциної учасники театральної формації «МАПА.UA» поставили міні-виставу «Мандри язичниці». Вірші перекладені болгарською, польською, німецькою, російською мовами.

Казка «Про Зайченя, яке хотіло стати пташкою» увійшла до науково-практичного збірника «Острів безпеки у світі небезпек»; вірш «Про гусінь-фантазерку» опубліковано в альманасі «Блискуче перо» Всеукраїнської ініціативи «Додай читання!» (автор-натхненник Євгенія Пірог). За віршем «Веселка над лугом» миколаївська художниця Юлія Поліщук створила однойменний артбук.

Окремими книгами у видавництві «Астролябія» вийшли її переклади Дж. Р. Р. Толкіна («Діти Гуріна», «Сильмариліон», «Сказання з Небезпечного Королівства», «Легенда про Сіґурда й Ґудрун», останні два — у співпраці з Оленою О’Лір) і А. Шклярського («Томек у країні кенгуру»).

Живе у Львові.Партнери