Інфотека - письменники

Ликович Іриcя

Закінчила філологічний факультет Ужгородського Національного університету. Працювала в журналістом газети «Думська площа» міста Одеси. Переможець українсько-німецької премії Олеся Гончара та премії «Дебют»

За роман «Твоя дитинка» нагороджена відзнакою Коронаціх слова «Вибір видавців».  Роман «Татцельвурм» номінований на Книжку року за версією ВВС.  Особливу відзнаку отримала від «Коронації слова» та Австрійського культурного форум у за рукопис роману «Віртуалка». Є стипедіаткою Інтернаціональної школи групового психоаналізу в Альтаусзе.  Хобі - займається літературними перекладами з угорської та німецької мов. Власні читання проводила в Німеччині, Італії, та Україні.  Окремі твори перекладені на польську, німецьку, французьку мови.

Вивчає у Відні германістику, славістику та груповий психоаналіз в Альтаусзе.

Друкувалася у журналах «Сучасність» (Київ), «Ї» (Львів), «Київська Русь» (Київ), «Вінницький край» (Вінниця), «Україна» (Київ) та в альманахах «Джинсове покоління», «Корзо» і «Карпатська саламандра», «Лінії пристрасті», «Березневі коти». Автор трьох прозових книжок: «Перелітна» (Піраміда. 2006) , «Твоя дитинка» (Нора-Друк, 2010) (Коронаця Слова - Вибір видавців 2010) та «Татцельвурм. Тірольська історія» (Нора-Друк, 2011).

У видавництві «Фоліо» готується до друку роман «Віртуалка».

 

Живе і працює у ВідніПартнери