Re: цензії

21.01.2022|Сергій Ковалевський
Руді Мартін і його детектив Маттеус
21.01.2022|Надія Гаврилюк
Пташиним криком полечу
20.01.2022|Роксолана Жаркова, літературознавиця
Голосами з далеких доріг: французький роман про Україну
18.01.2022|Ніна Головченко
Пам‘яті Вікторії Рутковської
13.01.2022|Ігор Зіньчук
Життя заради України
08.01.2022|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Пірнання в мореокеання дум
07.01.2022|Захарі Іванов, голова Асоціації письменників Південносхідної Європи та Асоціації софійських письменників (Софія, Болгарія)
Маг напівтонів
Все, що було і чого не було, або Сповідь ґедоніста
05.01.2022|Валентина Семеняк
У лабораторії матриці Слова Володимира Кравчука
Селфі з містом

Інфотека - письменники

Черкаський Кока

Митець. Розпочав писати вірші ще у школі. У сьомому класі, навчившись за допомогою друзів грати на гітарі, розпочав писати і пісні.

Пісні спочатку виходили довгі і нецікаві, проте пізніше, років так через 10-12 стало виходити вже краще. Під час навчання в університеті, у 1982-85 рр.  був учасником  місцевого рок-гурту. Тоді розпочав писати перші фантастичні оповідання. У 1989 році в результаті творчих пошуків став дипломантом фестивалю «Червона Рута» як «бард». З 1989 по 1991 роки був учасником багатьох концертів та фестивалів, спрямованих на встановлення  української незалежності.  Познайомившись у Львові з Іваном Лучуком, почав писати паліндромони. Після досягнення незалежності став нікому не потрібний. Почалася творча та особиста криза, посилена  кризовими явищами в економіці України. Твори цього періоду, насичені зневірою та песимізмом,  були спалені митцем власноручно  на знак протесту проти нікомунепотрібності. Цей протест виявився також нікому не потрібний та не був почутий ніким. 

У 1996 році став дипломантом фестивалю «Крізь терни до зірок», у 1997 році – перше місце на фестивалі «На Кам’яній могилі» (м.Мелітопіль). Спроба записати перший альбом, зірвана  смертю продюсера.  Організація власного бізнесу – щоб мати змогу  самому собі сплачувати за власну творчість. 

Згодом, прочитавши  твори Леся Подерв’янського, отримав нове натхнення. У зв’язку з розвитком інтернету, став друкуватися під різними псевдо в Мережі, зокрема на сайтах «Цікаві досліди» , «Майдан», тощо. 

Кілька років працював менеджером місцевого рок-гурту. Почав активно співпрацювати з літературними сайтами, зокрема, з сайтом ГАК та іншими.

У 2006 році власноруч видав власну книжку оповідань «ТРАНС».

Створив власний рок-гурт «ВУРДАЛАКИ», з яким записано альбом «Зоре моя».

Пише  прозу, вірші, паліндромони та пісні.  Виступає на різноманітних імпрезах та фестивалях. Проявляє також активність в Мережі як гуманіст та антифашист. 

Одружений. Має 2 дітей.  Проживає життя  у Черкасах. Буває наїздами у Києві, Ржищеві та Гуляйполі. Захоплення – готування українського езотеричного борщу.  Пташиним та свинячим грипом не хворів.

 Партнери