Головна\Події\Фестивалі

Події

10.11.2018|20:42|Буквоїд

Гітара, джаз та вірші-плакати: ТОП-5 мистецьких проектів фестивалю «Фронтера»

17-18 листопада у Луцьку відбудеться І Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера», який поєднає 4 країни та розповідатиме про літературу цілого століття.

«Фронтера» виникла як проект міжнародної культурної взаємодії. В історії країн-учасниць цьогорічного фесту – Польщі, Білорусі, Латвії, України - є багато спільних сторінок. Вже у листопаді ми дізнаємося і про спільні літературні тенденції.  

Фестиваль унікальний для Луцька, та й для України загалом, адже окрім традиційних книжкових презентацій і розмов буде представлено оригінальні мистецькі проекти, заходи для дітей та молоді, а також поряд із відомими авторами виступатимуть автори-початківці, які роблять перші кроки на літературній ниві. 

Організатори фестивалю розповіли про незвичайні мистецькі проекти, які вперше покажуть у Луцьку вже цього листопада.  

БИТВА ПОЕТІВ 

Ми не дарма починаємо нашу підбірку мистецьких проектів «Фронтери» саме з епічної битви поетів. Так сталося, що слем-батл Павла Коробчука та Артема Полежаки – це нульовий захід фестивалю, на який вхід для всіх охочих буде абсолютно безкоштовним. Видовищний (чи скоріше «слуховищний») поєдинок відбудеться о 19:30 у п’ятницю, 16 листопада у пабі OLDSKULL(вул. Лесі Українки, 52).  

ДЖАЗОВІ ЗІЗНАННЯ 

Мистецький проект головної редакторки і співзасновниці «Видавництва Старого Лева» Мар’яни Савки «В саду зізнань» обіцяє поєднати тендітну поезію та чуттєву музику. Це тексти про життя, почуття, стихії та природу речей. Ці тексти іноді схожі на магічні заклинання, яким підкорюється все навколо.

Перформанс можна буде переглянути о 17:20 в неділю, 18 листопада у приміщенні Театру ляльок (вул.Кривий Вал, 18). 

БІЛОРУС ІЗ ГІТАРОЮ

Цікавими для відвідувачів фестивалю «Фронтера» будуть і вірші білоруського поета Уладзя Лянкевіча. Він приїде до Луцька із гітарою, і читатиме глибокі проникливі тексти в акустичному супроводі.

Виступ Уладзя Лянкевіча завершить перший фестивальний день «Фронтери». Послухати білоруського поета і музиканта ви зможете вже у суботу, 17 листопада у приміщенні Театру ляльок (вул. Кривий Вал, 18). 

ВИСТАВА «ЕМІ ВАЙНХАУС. ТІЛО ТА ДУША»

Гостям «Фронтери» випаде унікальна нагода побачити музичну виставу про життя відомої співачки. Історія Емі буде відкриватися глядачам поступово як історія музики, популярності і самотності.

В основі сюжету – інтерв’ю журналіста (роль виконує поет Павло Коробчук) та співачки, під час якого глядач дізнається, що насправді ховається за образом світової знаменитості. Біографічна вистава відбудеться у суботу, 17 листопада о 18:30 у приміщенні Театру ляльок (вул. Кривий Вал, 18). 

ВІРШІ-ПЛАКАТИ 

Той рідкісний випадок, коли поезію можна буквально подивитися. Незвичайні вірші на Міжнародному літературному фестивалі презентуватиме поетка та перекладачка Ірина Загладько. Поезію білоруської авторки Вальжини Морт демонструватимуть не на традиційних літзустрічах, а на стінах Галереї мистецтв. 

Подивитися на незвичний симбіоз мистецтв можна буде за бокалом вина від нашого партнера гарного настрою - Fragolino Novellina! Вишукане ігристе вино, виготовлене в сонячній Італії за рецептурою італійських виноробів! Цей неповторний смак по всій Україні підкорює серця з першого келиху!

Виставка віршів та частування вином відбудуться у неділю, 18 листопада у приміщенні Галереї мистецтв (вул. Лесі Українки, 24а). 

 

КВИТКИ -https://bit.ly/2ACgSGxта в книгарні «Волинської обласної друкарні» (просп. Волі, 27).коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

12.06.2024|18:55
Олександр Михед презентував у Лондоні книжку "Позивний для Йова", перекладену англійською
10.06.2024|18:18
Не тільки про дикий Захід
10.06.2024|18:13
Оголошено конкурс на літературну премію ім. Б.-І.Антонича "Привітання життя"
23.05.2024|11:49
Завершується передзамовлення на книжку Сергія Руденка "Анатомія ненависті. путін і Україна"
19.05.2024|11:47
В Україні видали першу частину з трилогії Соми Морґенштерна
19.05.2024|11:41
«Мій розмір – Чернівці»: у «Видавництві 21» триває передпродаж нової книжки Володимира Килинича
19.05.2024|11:36
Вільні голоси Криму. До друку готують документальну книжку про кримських політв’язнів
17.05.2024|14:06
Оголошено короткий список VI Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
10.05.2024|18:25
ВСЛ оголосило передзамовлення на книжку Сергія Руденка "Анатомія ненависті. путін і Україна"
07.05.2024|08:27
11-12 травня у Львові відбудеться Coffee, Books & Vintage Festival #4


Партнери