Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Події\Фестивалі

Події

24.09.2016|09:03|Буквоїд

Підсумки 23-го Форуму видавців. Ксенія Мацкевич, PR-директор видавництва «Кальварія»

PR-директор видавництва «Кальварія», PR-менеджер фестивалю «Місто Лема» і співорганізатор Практикуму з авторського права у видавничій галузі «Твій скарб») Ксенія Мацкевич про підсумки 23-го Форуму видавців.

- Мій 23-й Форум видавців — це тиждень заходів і цікавих зустрічей, чотири дні шаленого книжкового ярмарку та розкидані тут і там хвилини медитації в гарній компанії й атмосферних місцях Львова. 

Мій 23-й Форум видавців — це, передовсім три проекти, до яких я причетна: неймовірно цікавий фестиваль «Місто Лема», участь у Форумі видавців видавництва «Кальварія» і Практикум з авторського права у видавничій галузі «Твій скарб». І, звісно, походи до стендів інших учасників та деякі цікаві заходи колег. На мою думку, цьогорічний Форум видавців був кращим за останні три роки. І за наповненням, і за організацією, і за продажами в стенді видавництва. 

Безумовно, були якісь локальні «трабли» й «накладки». Як же без них J Але все вирішувалося досить оперативно і, що важливо, на позитивному настрої.

Дуже активно працювали волонтери, їхня присутність і готовність допомогти відчувалася під час всіх заходів. Коли перед початком Практикуму з авторського права ми виявили, що на локації відсутній проектор з екраном (а це було критично необхідно), то за десять хвилин опинилися перед «загрозою» встановлення одразу кількох. Адже миттєво відгукнулися і волонтери, і координатор літературного фестивалю Софія Челяк. В результаті зупинилися на плазмі. 

Приємно вразила відвідуваність заходів фестивалю «Місто Лема», який проводився цього року вперше. Сподіваюсь, у подальшому «Місто Лема» стане ще однією візитівкою міста Лева на міжнародному рівні. Я задоволена й цікавістю учасників Форуму видавців до Практикуму з авторського права у видавничій галузі «Твій скарб», який також проводився вперше і є лише частиною більшого проекту, присвяченого авторському праву. Про звичні літературні презентації та провокації навіть не говорю: їх, як завжди на Форумі видавців, багато, на будь-який смак і для будь-якої компанії. 

Радісно було бачити, наскільки розширився асортимент українських книжок в цілому. Багато новинок від нових і вже відомих українських письменників, різноманітність перекладної літератури. Мабуть, тільки лінивий не помітив вибуху українських видань фантастики. Але засмучує відносна одноманітність дитячих книг, вибрати щось по-справжньому цікаве і оригінальне важко. 

Щодо купівлі-продажів книжок цього року під час Форуму видавців, то за результатами роботи стенду видавництва «Кальварія» і за відгуками декількох колег-видавців, цей Форум був найуспішнішим за останні три роки. Цікаво, що на відміну від попередніх років, практично не продавалися книжки, на які було встановлено розпродажні ціни. Вартість того, на що звертали увагу та купували люди, починалася від 60 грн. А найкращі продажі були в ціновому сегменті 70-120 грн. за книгу.

 

 

 Додаткові матеріали

22.09.2016|17:11|Події
Підсумки 23-го Форуму видавців. Сергій Батурин, письменник
21.09.2016|19:49|Події
«Чорні вівці» побували на Форумі видавців
21.09.2016|19:14|Події
Топ-7 книжок "Фонтану казок" за продажами на Форумі видавців
21.09.2016|19:00|Події
Підсумки 23-го Форуму видавців. Андрій Кокотюха, письменник
20.09.2016|23:06|Події
Підсумки 23-го Форуму видавців. Олександр Красовицький, директор видавництва «Фоліо»
18.09.2016|18:54|Події
23-ий Форум видавців у персонах. ФОТО
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери