Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Події\Фестивалі

Події

21.09.2016|19:00|Буквоїд

Підсумки 23-го Форуму видавців. Андрій Кокотюха, письменник

Письменник Андрій Кокотюха ділиться з «Буквоїдом» своїми враженнями про 23-ій Форум видавців.

-  Цього року Форум трошки зіпсувала погода. Неприродна для середини вересня температура підігрівала й без того розпечену атмосферу. Але цей дискомфорт переживали лише видавці на своїх стендах.

Ще одне спостереження соцмереж - ціни на книжки зросли. Тож купувати люди стали менше. Про ціни на книжки - так, правда. Але менша кількість покупок в одні руки - не певен. Навпаки, читачі не торгувалися і не шукали бюджетних варіантів. Звісно, книжку за 500 гривень не гребли. Проте прийнятною ціною вважається вже не 40, а 90-100 гривень. Залежить від автора й пропозиції.

Ще одне враження - автори на стендах почали ревнивіше ставитись один до одного. Той, до кого була хай невеличка, але - черга за автографом, на полях Форуму вже визначався як "попсовик". Але чи не вперше за всю історію Форуму "попсовик" не звучало образливо.

Нарешті, новинок "під Форум" не поменшало, іноземні "зірки" когось дратували, але значно менше стало книжок, привезених із Росії. Ціни на них у порівнянні з українськими виданнями більші щонайменше вдвічі.

 Додаткові матеріали

20.09.2016|23:06|Події
Підсумки 23-го Форуму видавців. Олександр Красовицький, директор видавництва «Фоліо»
18.09.2016|18:54|Події
23-ий Форум видавців у персонах. ФОТО
Книжка, що "зробила" мій 23-ій Форум видавців
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери