Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Події\Фестивалі

Події

21.09.2016|19:49|Буквоїд

«Чорні вівці» побували на Форумі видавців

З 15 по 18 вересня у Львові тривав Форум видавців. Участь у ньому взяло і дитяче арт-видавництво «Чорні вівці» з Чернівців.

Під час Форуму відбулося кілька заходів цього видавництва. У поетичній кав’ярні Meridian Czernowitz свою підліткову повість «Ще одна цегла в стіні» презентував молодий чернівецький письменник Андрій Тужиков.

Перекладачка Юлія Пелепчук і письменник Андрій Любка представили тут першу з серії книг для дітей «Що таке?» американського письменника Ейтана Борітцера під назвою «Що таке Смерть?». Захід викликав жваве обговорення в аудиторії, що ще раз доводить актуальність видань на подібну тематику.

Сергій Жадан на презентації арт-буку «Пливи, рибо, пливи» познайомив присутніх із цим виданням, а також поділився планами стосовно появи збірки віршів для дітей.

Серед книжок, які були презентовані в рамках Форуму, особливою увагою аудиторії за кількістю продажів користувалася книжка австрійського письменника Ервіна Мозера «Фантастичні історії на добраніч», складена з найкращих оповідок та ілюстрацій із понад десяти його раніших книжок.

Другою стала «Місце для дракона» Юрія Винничука – новинка, що побачила світ незадовго до Форуму видавців.

Третім за кількістю продажів був білінгвальний арт-бук «У царстві лева» Любові Відути з ілюстраціями Христини Лукащук. Загалом під час Форуму видавців можна було придбати дев’ять книжок дитячого арт-видавництва «Чорні вівці».коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери