Re: цензії
- 16.02.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськГукання на сполох
- 07.02.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськМаска щасливої
- 07.02.2026|Ігор Зіньчук«Вербальний космос української літератури»
- 01.02.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськУсе, що entre-nous* … (ніщо)
- 23.01.2026|Віктор Палинський…І знову казка
- 23.01.2026|Ніна БернадськаХудожніми стежками роману Ярослава Ороса «Тесла покохав Чорногору»
- 20.01.2026|Ігор ЧорнийЧисті і нечисті
- 18.01.2026|Ігор ЗіньчукПеревірка на людяність
- 16.01.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЗола натщесерце
- 16.01.2026|В´ячеслав Прилюк, кандидат економічних наук, доцентФудкомунікація - м’яка сила впливу
Видавничі новинки
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
Події
Свято Івана Купала на садибі Івана Козловського
- Екскурсії по садибі Івана Козловського
- Виставка вишитих сорочок Центральної України з фондів Музею Івана Гончара. Майстер-класи від народних майстрів. Підготовка до купальського обрядодійства: плетіння вінків, виготовлення купальської атрибутики, підготовка вогнища. Катання на підводах, човні, купальській гойдалці
- Виступ мар´янівського дитячого духового оркестру
- Молебень
- Виступ хорової капели «Дніпро» КНУ ім.Т.Шевченка
- «Київська камерата» та Олександр Гурець
- Частування купальськими напоями та кулішем. Майстер-класи від народних майстрів. Катання на підводі по селу, прогулянки на човні по річці, катання на купальській гойдалці
- Народні пісні та купальське обрядодійство за участі фольклорних гуртів "Божичі", "Царина", "Кросна"
- Обрядодійство біля вогнища: купальські та петрівчані пісні Центрального Полісся, Чернігівщини, спалювання Марени, стрибання через вогонь, пускання вінків на воду (незаміжні дівчата), стрибання за вінками (молоді парубки)
- Майстер-клас з українських народних побутових танців від фольклорного ансамблю «Божичі»
30 червня 2012 року, субота 11.00 – 18.00
В час найвищого розквіту сил природи у с. Мар´янівка на батьківщині всесвітньо відомого тенора Івана Козловського святкуватимуть Івана Купала. Два музеї - Івана Гончара та Івана Козловського - зберуть відомих Іванів сьогодення, діячів культури, музики, мистецтва та прихильників творчості видатного співака, громадського діяча, філософа Івана Козловського. Видатний маестро вважав, що наша земля народжує геніїв і є невичерпним джерелом творчої та життєвої сили, заповідав нащадкам і сам щороку приїздив, щоб вклонитися цій землі.
Унікальне поєднання симфонічної музики, хорового співу, купальських обрядодійств, народних пісень і танців чекає на гостей свята на затишній батьківській садибі Івана Козловського в с.Мар´янівка. «Київська камерата» та Олександр Гурець, хорова капела «Дніпро», народні майстри, фольклорні гурти «Божичі», «Кросна», «Царина» творитимуть неповторну атмосферу свята, що поєднає в собі різні, проте однаково глибокі та вагомі для Івана Козловського жанри. Автентичний народний спів поряд із світовою класикою звучатиме у саду біля батьківської хати співака серед мальв та яблунь, посаджених Іваном Семеновичем разом з його друзями Максимом Рильським, Павлом Тичиною, Андрієм Малишком, Олесем Гончаром. Кращі духовні твори українських композиторів (К.Стеценка, М.Березовського, А.Веделя, І.Тилика) звучатимуть у мар´янівському Храмі Пресвятої Богородиці. Учасники фольклорних гуртів представлять традиції купальських свят Середнього Полісся та Чернігівщини і залучать усіх охочих до запальних народних танців. На самому березі річки Протока можна буде пострибати через вогонь погойдатися на купальській гойдалці, скупатися та пірнути за вінком.
Народжений у селі Мар´янівка, що на Київщині, Іван Козловський усе життя провів на великій сцені. Натхненний рідною землею і мар´янівськими вербами він став одним з найвидатніших тенорів ХХ століття. На оперній сцені І.С.Козловський проспівав понад 50 найрізноманітніших партій. Проте, романси, духовні твори, оперні партії завжди виконувалися ним поруч із народними піснями, які видатний тенор співав з особливою любов´ю та щирістю.
«Моя душа в Україні, в селі Мар´янівка». Іван Семенович Козловський
У програмі:
10.00 - 12.00 Обійстя музею
12.00 - 12.30
12.30 - 13.30 Мар´янівський Храм Пресвятої Богородиці
13.45 - 15.10 Яблуневий сад біля садиби
15.10 - 16.00
16.00 - 17.30
17.30 - 18.30
Коментарі
Останні події
- 16.02.2026|17:46Романтика, таємниці та київські спогади: Як пройшла презентація «Діамантової змійки» у Відні
- 07.02.2026|13:14Українців закликають долучитися до Всесвітнього дня дарування книг
- 28.01.2026|09:39«Театр, ютуб, секс»: у Луцьку презентують книжку Ярослави Кравченко
- 25.01.2026|08:12«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Красне письменство»
- 24.01.2026|08:44«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Хрестоматія»
- 23.01.2026|18:01Розпочався прийом заявок на фестиваль-воркшоп для авторів-початківців “Прописи”
- 23.01.2026|07:07«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Візитівка»
- 22.01.2026|07:19«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Софія»
- 21.01.2026|08:09«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Обрії»
- 20.01.2026|11:32Пішов із життя Владислав Кириченко — людина, що творила «Наш Формат» та інтелектуальну Україну
