Re: цензії

26.01.2022|Юлія Баір
Міжгалактична поетична мандрівка
24.01.2022|Ігор Зіньчук
Оберіг пам`яті у слові
21.01.2022|Сергій Ковалевський
Руді Мартін і його детектив Маттеус
21.01.2022|Надія Гаврилюк
Пташиним криком полечу
20.01.2022|Роксолана Жаркова, літературознавиця
Голосами з далеких доріг: французький роман про Україну
18.01.2022|Ніна Головченко
Пам‘яті Вікторії Рутковської
13.01.2022|Ігор Зіньчук
Життя заради України
08.01.2022|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Пірнання в мореокеання дум
07.01.2022|Захарі Іванов, голова Асоціації письменників Південносхідної Європи та Асоціації софійських письменників (Софія, Болгарія)
Маг напівтонів
Все, що було і чого не було, або Сповідь ґедоніста
Головна\Події\Премії

Події

26.02.2009|21:51|Буквоїд

Вшановано переможців конкурсу «Золотий лелека-2009»

26 лютого у столичній галереї «Лавра» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу творів для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку «Золотий лелека».

Рішенням журі у номінації «Молодший шкільний вік» лауреатами стали:

Перша Премія – Іван Андрусяк (псевдонім «Тато Йван») за повість «Хто боїться зайчиків?» (м. Київ).

Друга Премія – Наталія Зубрицька (псевдонім «Олена Осінь») за збірку повістей «Королева дощу» (м. Львів).

Третя Премія – Тетяна Бехтер (псевдонім «Бета Блажко») за повість «Цариця Землина» (Полтавська обл., смт. Велика Багачка).
 

У номінації «Середній шкільний вік» лауреатами стали:

Перша Премія – Надія Гуменюк (псевдонім «Д. Дужич») за повість «Таємниця Княжої гори» (м. Луцьк);

Друга Премія – Оксана Лущевська, Валентина Вздульська, Ксенія Сахацька, Зоя Жук (псевдонім «Горщик-з-кутею») за збірку «Різдвяні повісті» (м. Київ).

Третя Премія – Павло Кущ (псевдонім «Варфоломій Кнурець») за повість «Метеорит» (м. Донецьк).
 

У номінації «Старший шкільний вік» лауреатами стали:

Перша Премія – Олена Крижанівська (псевдонім «Іліотропіон») за повість «Мідне свічадо» (м. Київ).

Друга Премія – Лідія Міщенко (псевдонім «Маргарита Старжевська») за повість «Верес» (Чернігівська обл., м. Борзна)

Третя Премія – Оксана Радушинська (псевдонім «Огняно Rado») за повість «Любавонька і чарівний амулет волхвів» (Хмельницька обл., м. Старокостянтинів).


Лауреат конкурсу «Золотий лелека-2009» Іван Андрусяк


Святковий торт розрізає головний редактор видавництва «Грані-Т» Діана Клочко


Під час проведення ІІ Всеукраїнського конкурсу було надіслано понад 1200 оригінальних творів. 

Голосування відбувалося відкритим обговоренням членами журі текстів фіналістів. Експерти конкурсу до фінальної боротьби відібрали 20 текстів з-понад тисячі творів, надісланих на конкурс.

Визначались лауреати конкурсу у трьох номінаціях:

- «Молодший шкільний вік»;

- «Середній шкільний вік»;

- «Старший шкільний вік».

Цього року вперше до конкурсу було залучено дитяче журі.

Рішенням дитячого журі визначено переможців у трьох номінаціях:

«Молодший шкільний вік»: Бехтер Тетяна Володимирівна (псевдонім «Бета Блажко») за повість-казку «Цариця Землина»;

«Середній шкільний вік»: Павло Кущ (псевдонім «Варфоломій Кнурець») за повість «Метеорит»;

«Старший шкільний вік»: Олена Крижанівська (псевдонім «Іліотропіон») за повість «Мідне свічадо».



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери