Re: цензії

17.02.2020|Ігор Зіньчук
Дорогою слова до пізнання Істини
17.02.2020|Василь Кузан
Це більше, ніж книга
14.02.2020|Богдан Дячишин, Львів
Світ у мріях
13.02.2020|Валентина Семеняк, письменниця
«Тримайся за повітря» – символ Любові агапе і світлого кохання
12.02.2020|Ольга Червінська
Джаз — «це інший можливий погляд на світ...»
11.02.2020|Ганна Клименко-Синьоок
Поза межами безмежжя, або Роман із присмаком поезії та лавандово-кавовим ароматом
10.02.2020|Валентина Семеняк, письменниця
Карколомні і несподівані сюжети у новій книзі Ніни Фіалко
10.02.2020|Володимир Кузьменко, доктор філологічних наук, професор
Митець неореалістичної формації
09.02.2020|Назарій Андрійчук
"Єнчий світ", як ліки для душі
09.02.2020|Уляна СВЕРЕДЮК, пошукач кафедри фольклористики імені академіка Філарета Колесси Львівського національного університету ім. Івана Франка
Дещо про порівняльну характеристику мотивів жіночого начала в українській поезії та філософії
Головна\Події\Презентації

Події

13.02.2020|15:26|Буквоїд

Історія Жуки: Грася Олійко презентує книжку-картинку і проведе майстер-клас у Києві

У суботу, 22 лютого, у Книгарні-кав´ярні Старого Лева у Києві (вул. Сковороди, 6) можна буде почути «Історію, яку розповіла Жука», а записала й намалювала Грася Олійко.

Разом із учасниками ілюстраторка говоритиме про книжку, яка виходить у «Видавництві Старого Лева», та творитиме аплікацію про песиків. Допомагатиме із майстер-класом художниці песик Санта. Початок об 11:00. Вхід вільний, чекаємо усіх-усіх:)

«Історія, яку розповіла Жука» – перший пікчербук української ілюстраторки Грасі Олійко – це безпосередня і зворушлива розповідь, яка торкнеться сердець дітей і дорослих.

Жука живе на заправці зі своїм братом Сіріусом. Їх підгодовує добра жінка, але вона кудись зникає. Тепер песикам непереливки, адже надходить зима, а на заправці вирішують їх позбутися і вивозять якнайдалі. Хтозна, що б із ними сталося, якби одного дня на узбіччі не спинилася автівка родини, яка дасть песикам прихисток і любов.

«Мені дуже боліло за безпритульних тварин, за тварин у притулках, за тих, які народились на вулиці, за тварин, що жили з людьми, але потім за якихось сумних обставин опинились надворі, голодні і нікому непотрібні. У всіх них різні історії. Я вже декілька років допомагаю декільком благодійним організаціям, що шукають домівки безпритульним песикам і котикам, лікують їх, рятують із різних скрутних становищ. Цим займаються неймовірно сильні і відповідальні люди. У мене таких сил немає. І я подумала, чим можу бути корисна у цій сфері? Як я можу ефективно задіяти все, що я вмію і люблю? І зрозуміла, що хочу звернутись до дітей та їхніх батьків через історію однієї маленької собачки, хочу розповісти і на власному прикладі показати, що прихистити песика – не страшно, це початок нового, цікавого життя для людини, а для тварини це – нове народження, новий шанс. І такими маленькими, здавалось би незначними вчинками, ми можемо змінювати свою країну і світ на краще», – розповіла Грася.

Граса Олійко – ілюстраторка. Народилась в Києві, здобула вищу освіту у лінгвістичному університеті. Попрацювавши за фахом деякий час, нарешті зрозуміла, чим хоче займатись і заробляти. Вступила до КПІ на кафедру графіки. Зараз працює у сфері дитячої ілюстрації. Створила ілюстрації для книг «Піратський маршрут», «Мія і місячне сяйво», «Літні віршики» та інших.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери