Буквоїд

Історія Жуки: Грася Олійко презентує книжку-картинку і проведе майстер-клас у Києві

13.02.20 15:26 / Буквоїд
У суботу, 22 лютого, у Книгарні-кав´ярні Старого Лева у Києві (вул. Сковороди, 6) можна буде почути «Історію, яку розповіла Жука», а записала й намалювала Грася Олійко.
Разом із учасниками ілюстраторка говоритиме про книжку, яка виходить у «Видавництві Старого Лева», та творитиме аплікацію про песиків. Допомагатиме із майстер-класом художниці песик Санта. Початок об 11:00. Вхід вільний, чекаємо усіх-усіх:) «Історія, яку розповіла Жука» – перший пікчербук української ілюстраторки Грасі Олійко – це безпосередня і зворушлива розповідь, яка торкнеться сердець дітей і дорослих. Жука живе на заправці зі своїм братом Сіріусом. Їх підгодовує добра жінка, але вона кудись зникає. Тепер песикам непереливки, адже надходить зима, а на заправці вирішують їх позбутися і вивозять якнайдалі. Хтозна, що б із ними сталося, якби одного дня на узбіччі не спинилася автівка родини, яка дасть песикам прихисток і любов. «Мені дуже боліло за безпритульних тварин, за тварин у притулках, за тих, які народились на вулиці, за тварин, що жили з людьми, але потім за якихось сумних обставин опинились надворі, голодні і нікому непотрібні. У всіх них різні історії. Я вже декілька років допомагаю декільком благодійним організаціям, що шукають домівки безпритульним песикам і котикам, лікують їх, рятують із різних скрутних становищ. Цим займаються неймовірно сильні і відповідальні люди. У мене таких сил немає. І я подумала, чим можу бути корисна у цій сфері? Як я можу ефективно задіяти все, що я вмію і люблю? І зрозуміла, що хочу звернутись до дітей та їхніх батьків через історію однієї маленької собачки, хочу розповісти і на власному прикладі показати, що прихистити песика – не страшно, це початок нового, цікавого життя для людини, а для тварини це – нове народження, новий шанс. І такими маленькими, здавалось би незначними вчинками, ми можемо змінювати свою країну і світ на краще», – розповіла Грася. Граса Олійко – ілюстраторка. Народилась в Києві, здобула вищу освіту у лінгвістичному університеті. Попрацювавши за фахом деякий час, нарешті зрозуміла, чим хоче займатись і заробляти. Вступила до КПІ на кафедру графіки. Зараз працює у сфері дитячої ілюстрації. Створила ілюстрації для книг «Піратський маршрут», «Мія і місячне сяйво», «Літні віршики» та інших.  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2020/02/13/152621.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.