Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Події\Презентації

Події

11.08.2017|08:13|Буквоїд

Побачив світ новий номер журналу «Кур’єр Кривбасу»

Подаємо анонс чергового номеру (№ 329-330-331) за квітень-травень-червень 2017 журналу «Кур’єр Кривбасу».

У розділі ПРОЗА опубліковані уривки з нового роману „Дольче віта” Марії Микицей.

Розділ УНІВЕРС містить подачу сучасної словенської прози у перекладі Наталії Хороз та Мар’яни Климець – оповідання Андрея Блатника „Шоколадна поливка”, Алеша Штегера „Готель”, „Прощення”, „Дерево”; продовжує публікацію роману Йоганна Вольфганга фон Гете „Вибіркові спорідненості” у перекладі з німецької Юрка Прохаська.

Розділ ПОЕЗІЯ подає вірші різних років з рукопису „Замінований рай” під загальним заголовком „Лад фабульний, лад старосвітський” від Володимира Базилевського.

У поетичному УНІВЕРСі друкуються добірка віршів американського поета, лауреата Нобелівської премії Боба Дилана „Весь час на вежах вартових” та лекція, з якою композитор і співак виступив на врученні Нобелівської премії (загальний переклад з англійської Миколи БАЙДЮКА).

Публікується добірка віршів Джозефа Фазано „Фігура” (переклад з англійської Оксани ЄФІМЕНКО).

У розділі ВИТОКИ зацікавлять читача фрагменти з нової книжки спогадів Михайла СЛАБОШПИЦЬКОГО „Протирання дзеркала” з підзаголовком „Те, чого ви не прочитаєте в історії літератури”.

У розділі SCRIPTIBLE містяться розвідка Маркіяна ДОМБРОВСЬКОГО «Orbis aphoristicus Андрія Содомори” про книжку „Афористичні етюди”, що нещодавно вийшла у львівському видавництві „Апріорі”; есей Андрія ЛЮБКИ з Одеси до Балчика слідами Овідія „У пошуках варварів”, рецензія Наталі Мельник на нову поетичну збірку Миколи Дмитренка „Сію квіти добра в українському слові”, екскурс у двадцяті „Українські письменники і кіно 1920-х” від Лариси БРЮХОВЕЦЬКОЇ.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери