Re: цензії
- 10.05.2026|Ігор ПавлюкТиша, що звучить: книга життя Віктора Палинського
- 08.05.2026|Ігор ПавлюкТрава на мінному полі під крилом Жайворона
- 05.05.2026|Ігор ЧорнийСтороннім вхід заборонено
- 05.05.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЛудження ліри
- 03.05.2026|Віктор ВербичПопри простір безперервної війни та пітьму безчасся
- 29.04.2026|БуквоїдПісля смерті. Як у повісті «Повернення» Максим Бутченко поєднав Маріуполь, чужі тіла і впертий пошук родини
- 28.04.2026|Аркадій Гендлер, УжгородДля поціновувачів полікультурного минулого України
- 27.04.2026|Валентина Семеняк, письменницяСвітлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
- 25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Михайло Бриних презентує «Хрустальну свиноферму»
16 серпня о 19.00 у кнайп-клубі «Купідон» (вул. Пушкінська, 1-3/5, ст. м. «Театральна») відбудеться презентація нового «шахматного» трилера знаного письменника, журналіста, творця не менш знаного доктора Падлючча Михайла Бриниха. Модеруватиме захід критик Тетяна Трофименко.
«Хрустальна свиноферма» – третя частина «шахматного» циклу Михайла Бриниха. До цього були «Шахмати для дибілів» (лауреат премій конкурсу «Коронація слова» та «Книга року Бі-Бі-Сі») та «Шахмати для дибілів: цейтнот доктора Падлючча» (поширювалася в електронному вигляді). За визначенням автора, «Хрустальна свиноферма» – це пригодницька повість, трилер з елементами містики, в якому шахова начинка набагато «легша», ніж у першій книжці циклу «Шахмати для дибілів». Михайло запевняє, що для читання його нового твору особливі шахові знання читачеві не потрібні.
«Када ще наш дивний світ теліпався на жалюгідній соплі над прірвою гріха, прийшов до Бога князь порока, шоб позмагацця в шахматному мастірстві. Путьом обмана, хітрості та наглих фальсифікацій діавол виіграв партію, а разом з нею – кантроль над судьбами люцтва. Відтоді, протягом століть, триває безкінечний матч-реванш між силами добра і тим, шо дурно пахне. Й ось типер настало врем’я, када за будуще планети має сражатись скромний мальчік Міша та його тренер доктор Падлюччо – алхімік, екзегет, магістр шахматної мислі та полупроводнік Божої волі. Тіки ніхто не знає, када і як це має статись. Єдине, шо ізвєсно точно: час ігри настав…», – так коротко описані головні сюжетні перипетії повісті в анотації до «Хрустальної свиноферми».
Напередодні презентації всі «шахматні», несподівані, авантюрні і підступні запитання Михайлові Бриниху можна задати на сторінці зустрічі у facebook. Найцікавіші запитання прозвучать під час презентації, на решту Михайло обіцяє відповісти письмово. Автор найґеніальнішого запитання має шанс отримати в подарунок «Хрустальну свиноферму» із підписами автора і доктора Падлючча.
Додаткові матеріали
- Шахи для письменників і видавців
- Зомбі-роман «Хліб з хрящами» Бриниха вже у продажу
- Михайло Бриних. «Шахмати для дибілів-2». АУДІО
- Михайло Бриних: Головне у історії зі Шклярем залишилося за лаштунками
- Михайло Бриних: «На Достоєвському література закінчилися, відтоді триває дискотека»
- Михайло Бриних: шахматна експедиція до Одеси
- «Ярославів Вал» видасть зомбі-треш-роман Михайла Бриниха
- Михайло Бриних. «Хрустальна свиноферма»
- Михайло Бриних. «Хліб із хрящами»
- Михайло Бриних. «Шахмати для дибілів. Цейтнот доктора Падлючча»
- Шахмати для дибілів: рецензія Б.-О. Горобчука
- Михайло Бриних: Не існує книжок, які б можна було радити всім
- Михайло Бриних: «Українське мистецтво знову перебуває в андеграунді»
- Михайло Бриних. Без питань до культури
- Михайло Бриних: Двічі осідлана топ-любов
- Михайло Бриних: Ктулху не хропе – він так говорить
- Михайло Бриних: Рибгосп імені Кінг-Конга
- Михайло Бриних. Смерть учиться бігати дедалі швидше
- Михайло Бриних: Навіщо Президенту ще одна книжка?
- Михайло Бриних: Ліві двері справа
Коментарі
Останні події
- 09.05.2026|08:18У просторі PEN Ukraine відбудеться презентація книжки “Кому вони потрібні?” Петра Яценка
- 08.05.2026|20:15Роман «Простак» Марі-Од Мюрай виходить в Україні: старт передпродажу
- 08.05.2026|20:11Велике поповнення бібліотек: 122,5 тисячі нових книжок поїдуть до читачів
- 05.05.2026|10:21Чинник досконалості мови (Розгорнута анотація)
- 03.05.2026|06:51«Подвиги Геракла: Стратегія перемоги у міжнародних відносинах»: вийшла друком книжка українського дипломата Данила Лубківського
- 03.05.2026|06:49У перекладі польською мовою вийшов роман Володимира Даниленка «Клітка для вивільги»
- 30.04.2026|09:22Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
- 29.04.2026|10:20До Луцька завітає автор книжок-бестселерів Володимир Станчишин
- 28.04.2026|10:53«Вавилон. Точка перетину»: в Києві відкриється фотовиставка акторів та військових Антона Прасоленка і Ярослава Савченка
- 28.04.2026|10:461-3 травня у Львові відбудеться ювілейний Ukrainian Wine Festival
