Re: цензії

22.07.2026|Юрій Горблянський, Львів–Зашків
«ХТО ТАМ ПОВИС ТІМ’ЯЧКОМ ВНИЗ…»: про «діточі» вірші-«хулігани» для шибайголовних непосидюх…
21.07.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Бути Небом ― це любити всіх
20.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Різьба на долонях
20.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикант
Бути переможцем — це вибір
18.07.2026|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Промені любові осонцюють життя
18.07.2026|Михайло Жайворон
Червона нитка крові нового роману Петра Білоуса
14.07.2026|Вероніка Чекалюк, науковиця, журналістка
Коли тіло каже «Ні»: книга, що навчає «слухати себе»
14.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Ліричний щоденник Роксолани Жаркової
10.07.2026|Ігор Чорний
Коли магія поза законом
10.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикант
Сміливість бути собою
Головна\Події\Презентації

Події

16.11.2010|09:16|Буквоїд

Мегапрезентація «Як стати щасливим»

19 листопада о 18.00 в столичній ресторації «Диван» (Київ, Бесарабська площа) відбудуться АЖ ТРИ (H3) презентації.

 

Вано Крюгер «Ніжна посмішка Берії» - в світле майбутнє ступає у важких берцах. Якщо ви коли-небудь бачили як він погладжує свою борідку і посміхається,тоді ви точно знаєте як виглядає людина мисляча. Його твори безперечно ввійдуть в історію літератури як ті, через які попереверталися трупи майже всієї радянської номенклатури, а Вано – як атеїстичний сатаніст неокомунізму.

Павло Коробчук «Кайфологія» - викладає дисципліну кайфу виключно дівчатам в індивідуальному порядку. Павло завжди охочий поспілкуватися. Його поезії – це його автобіографія, це мемуари справжніх емоцій, які так рідко можна побачити навколо. Стомлені штучними та одноразовими почуттями люди тягнуться до нього, наче соняхи до сонця. Для нього існує лише справжнє, цією своєю категоричністю він викреслює з життя сірість, те ніщо, яке зазвичай подають з екранів телевізора.

Мар’яна Луна «MadeinUkraine» - нестримна енергія статевих актів з мозком. Її твори є віддзеркаленням реалій, в яких існує світ. Так про неї кажуть Брати Капранови:

«Як відрізнити добру поезію від поганої? Наша порада проста: подивіться в очі авторці. Там все написано. А тоді уявіть, що вірші вона читає вам сама, або, краще, зайдіть на поетичний вечір, де виступатиме Мар’яна Луна та послухайте, як звучить її поезія. Ми зробили саме так.»

Брати Капранови

В цей вечір будуть представлені кардинально нові програми трьох авторів з трьох новеньких книжок, що вийшли синхроном. Трійця поетів та трійця їхніх творінь у великій некіношній епопеї «Як стати щасливим». Приходь і ти переконаєшся сам, що це:

 

  • унікальна можливість познайомитись із трьома представниками сучУКРліту.
  • надзвичайна нагода послухати нові твори прямо з уст авторів.
  • шанс отримати свіженькі примірники книжок з автографом від автора.

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

20.07.2026|10:48
Внаслідок ворожого обстрілу Київщини знищено склад видавництва «Книголав» та 250 тисяч книжок
20.07.2026|10:24
Мережа «Моя книжкова полиця» остаточно закриває офлайн-простори та трансформується у ГО «Почитай мені»
20.07.2026|10:16
У центрі Львова працює книжковий «Трамвайчик»
16.07.2026|17:03
Наталка Сняданко: розмова про письмо, переклади, Україну і Європу
16.07.2026|10:32
На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2026»
16.07.2026|10:30
Укрзалізниця запускає інтерсіті до Луцька в дні Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера»
14.07.2026|14:39
BestsellerFest у Львові: Жан Рено, Артем Чех, Ірена Карпа, Володимир Кличко та інші культові особистості
14.07.2026|09:25
У Флориді відбудеться творчий вечір відомого письменника Ігоря Павлюка
10.07.2026|09:37
Інтерактивні читання, творчі майстерки, квести, руханки для дітей: якою буде дитяча програма на фестивалі «Фронтера»
07.07.2026|20:35
Видавництво Korali Books оголосило конкурс чуттєвої прози: переможці отримають шанс видати власну книгу


Партнери