
Re: цензії
- 28.04.2025|Ігор ЗіньчукЗаборонене кохання
- 24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
- 12.04.2025|Андрій СодомораІ ритмів суголосся, й ран...
- 06.04.2025|Валентина СеменякЧитаю «Фрактали» і… приміряю до себе
- 05.04.2025|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ«Ненаситність» Віткація
- 30.03.2025|Ігор ЧорнийЛікарі й шарлатани
- 26.03.2025|Віталій КвіткаПісня завдовжки у чотири сотні сторінок
Видавничі новинки
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка»Дитяча книга | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
Події
Британці видали комікс про Гагаріна
Вихід книги приурочений до 50-річчя першого польоту в космос.
У 64-сторінковій книзі під назвою День Юрія: Дорога до зірок (Yuri `s day: The road to the stars) розповідається, як після польоту Гагарін поступово розчарувався в" радянській системі, яка його породила ".
Автори коміксу Ендрю Кінг (Andrew King), Пірс Бізоні (Piers Bizony) і Пітер Ходкінсон (Peter Hodkinson) мали намір розкрити всю складність радянської дійсності "у всій її шаленій і жорстокій пишноті".
Окрім Гагаріна, в коміксі йдеться про батька радянської космічної програми Сергія Корольова - він спроектував пілотований космічний корабель Восток-1, на якому Гагарін облетів Землю. Розповідь у коміксі починається з кінця 1930-х років, коли Корольов був заарештований за звинуваченням у шкідництві, а потім шість років провів у таборах. Крім генерального конструктора і самого Гагаріна серед героїв коміксу - найкращий друг Гагаріна Олексій Леонов - перша людина у відкритому космосі, космонавт Герман Титов, а також Микола Каманін, який керував підготовкою космонавтів до польотів.
У даний час комікс опублікований тільки англійською мовою. Надалі його планується перекласти кількома іншими мовами, у тому числі російською. Купити книгу можна на офіційному сайті видавництва.
Інформація: lenta.ru
Коментарі
Останні події
- 02.05.2025|13:48В’ятрович розкаже, як перемогли «велику вітчизняну» в Україні
- 01.05.2025|16:51V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголошує старт продажу квитків та імена перших учасників
- 01.05.2025|10:38В Ужгороді презентували «гуцул-фентезі» Олександра Гавроша
- 30.04.2025|09:36Андрій Зелінський презентує нову книгу «Мапа»
- 29.04.2025|12:10Новий фільм класика італійського кіно Марко Белоккьо: історична драма «Викрадений» виходить на екрани у травні
- 29.04.2025|11:27«Основи» готують оновлене англомовне видання «Катерини» Шевченка, тепер — з перекладом Віри Річ
- 29.04.2025|11:24Що читають українці: топи продажів видавництв «Ранок» і READBERRY на «Книжковій країні»
- 29.04.2025|11:15Митці й дослідники з 5 країн зберуться в Луцьку на дводенний інтенсив EcoLab 2.0
- 24.04.2025|19:16Ееро Балк – лауреат премії Drahomán Prize за 2024 рік
- 24.04.2025|18:51Гостини у Германа Гессе з українськомовним двотомником поезії нобелівського лауреата